Profil uživatele
Inspirace
Prodávající
Klatovy
Registrace: 13.8.2009

Co nejsrdečněji Vás vítám v mém obchodě Inspirace.

Pohodlně se usaďte a kochejte se, pokud byste měli zájem o něco, co jste neobjevili, napište mi. Zbožíčka je víc než stíhám fotit a vystavovat.

Zde na Fleru má hodně obchodníků rozdělěné obchůdky na ten s výrobky a druhý s materiálem. Po dlouhém přemýšlení jsem usoudila, že budu mít hotové výrobky i volný materiál k tvoření pohromadě. Třeba se Vám bude líbit nějaká dekorace a budete si ji chtít sami vyrobit, tak ať nemusíte jinam hledat komponenty.

Zabývám se výrobou bytových dekorací, drobných dárků, ozdob a  netradičního dárkového balení (balení peněz, dárků, lahví atd.), výrobou krabiček - na přání zákazníka apod.

A kategorie, která se velice vhodně propojuje je svatba - takže nabízím kompletní svatební program, ke koupi i k pronájmu. Od výslužek, přes dekorace u Vás doma, výzdobu aut, obřad, hostinu. Mrkněte do kategie "svatba" a pokud potřebujete něco konkrétního - napište. Věřím, že i mé ceny se Vám budou líbit!!! Nabízím i osobní aranžování na Vámi určeném místě. 

Můj obchůdek propojuje více kategorii (aranžování, floristiku, dárkové balení), protože jsem si vědoma toho, že spolu úzce souvisí, tak aby si každý mohl zakoupit co nejvíce potřeb, výrobků atd. v jednom obchůdku a ušetřil čas i poštovné.

Na Fleru jsem měla i ňaminky jako uživatel pro dobrotu za žebrotu..., ale protože nevlastním ŽL na potravinovou výrobu, je kategorie dočasně pozastavena, ale zatím se s ní úplně neloučím. Třeba časem...

Se všemi svými nápady se prostřednictvím Fleru s Vámi moc ráda podělím, to jak používám různé komponenty můžeme probrat v klubu a na výrobky, které nevystavuji k prodeji, se můžete podívat ve fotogalerii.

Způsob dopravy
Zboží zasílám v bublinkových obálkách nebo jako balík českou poštou. Platba - předem na účet. Z důvodu drahého poštovného na dobírku tímto způsobem již zboží nezasílám. Je-li problém platba předem na účet, je možné udělat výjimku a po domluvě zboží zaplatit až po odeslání (převodem nebo složenkou). Poštovné a balné: Zboží do 100 Kč - 50 Kč (bublinková obálka) - 80 Kč (balík) Zboží do 500 Kč - 100 Kč Zboží do 2000 Kč - 130 Kč Objednávka nad 2000 Kč ZDARMA!!! Nově zřízen účet u Fio banky, takže zasílám i na slovensko. U každého zboží (na slovensko) jednotná cena poštovného 200 Kč, pokud objednáte jen něco malého, poštovné samozřejmě přizpůsobím ceníku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
701115
22.2.2018 Postupně vkládám nový velikonoční a jarní materiál na tvoření :-).
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.