Profil uživatele
ir.hools
Prodávající
Praha 5
Registrace: 30.10.2017

Maminka na mateřské, která se rozhodla dělat radost ostatním maminkám. Baví mě tvořit hezké věci. Baví mě dělat radost. Úsměv

Jmenuju se Irča, je mi 31 let a mám 10 letého a ročního kluka Úsměv jsem vdaná a miluju přírodu a objevování všeho hezkého 

Obchodní podmínky

Tyto Obchodní podmínky se řídí platnými zákony ČR.

Uzavření kupní smlouvy 

Potvrzením (odesláním) objednávky dochází mezi kupujícím a prodávajícím k uzavření závazné kupní smlouvy. Potvrzením (odesláním) objednávky kupující zároveň stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami prodávajícího a souhlasí s nimi.

Kupující má právo do 24 hodin po provedení objednávky od této kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodů, musí tak ovšem učinit písemnou formou – buď zprávou k objednávce, nebo vnitřní poštou musí prodávajícího uvědomit o odstoupení od smlouvy.

Kupní smlouva nabývá platnosti potvrzením – přijetím objednávky prodávajícím.

Kupující je povinen každou objednávku uhradit na bankovní účet prodávajícího nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí (potvrzení) objednávky prodávajícím. Podklady pro platbu obdrží kupující po přijetí (potvrzení) objednávky prodávajícím v elektronické podobě.

Veškeré změny týkající se počtu, charakteru a dodávky zboží řeší kupující s prodávajícím prostřednictvím elektronické komunikace před úhradou objednávky. Žádá-li kupující o doplnění již uhrazené objednávky před jejím odesláním, je tato objednávka zaslána po uhrazení celkové částky.

Prodávající má právo odmítnout jakoukoliv objednávku bez udání důvodu

Dodací podmínky

Zboží zasílá prodávající na adresu kupujícího uvedenou u každé objednávky (pokud není mezi kupujícím a prodávajícím předem dohodnuto jinak).

Zboží je odesíláno vždy až po úhradě celkové ceny objednávky na bankovní účet prodávajícího.

O došlé platbě k objednávce prodávající informuje kupujícího elektronicky.

O odeslání zásilky je kupující informován prodávajícím elektronicky.

Každá zásilka je odeslána prostřednictvím České pošty, jako doporučená zásilka se sledovacím číslem.

Zásilky jsou odesílány obvykle do 5 pracovních dnů po potvrzení přijetí platby prodávajícím.

Faktura je k dispozici v elektronické podobě u každé objednávky.

Vrácení zboží a odstoupení od smlouvy

Kupující má podle zákona právo na odstoupení od smlouvy do 14 dnů po přijetí zboží, a to i bez udání důvodů.

Při odstoupení od smlouvy je kupující povinen o tomto informovat prodávajícího buď vnitřní poštou, nebo zprávou k objednávce.

Při odstoupení od smlouvy je kupující povinen vrátit zboží v bezvadném stavu, nerozbalené, nepoužité a v původním obalu na adresu prodávajícího. Náklady na poštovné a balné při vrácení zboží jdou na vrub kupujícího.

Prodávající po obdržení vráceného zboží vrátí částku za objednávku zboží na účet kupujícího, ze kterého byla platba poukázána.

Reklamace

Prodávající odpovídá za stav prodávaného zboží.

Reklamovat nelze zboží, které svou barvou, nebo provedením odpovídá tzv. stavu vintage, tedy záměrně opotřebovanému vzhledu, které je takto prodáváno.

Reklamovat nelze vady vzniklé nesprávným zacházením uživatele, vady prokazatelně způsobené mechanickým poškozením výrobku a vady vzniklé v důsledku dlouhodobého běžného užívání věci. 

Reklamovat lze zboží, které viditelně nesplňuje udávané parametry, nebo je poškozené z výroby.

Prodávající nenese odpovědnost za vady zboží způsobené přepravní společností při zasílání zboží a za vady způsobené kupujícím při neopatrném, nebo nešetrném zacházení.

Ochrana osobních údajů

Veškerá data, která kupující poskytuje prodávajícímu v rámci objednávání zboží jsou použita pouze pro interní potřebu, jsou chráněna Zákonem o ochraně osobních údajů a nejsou v žádném případě poskytována třetím osobám.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
884918
31.5.2020 Další zboží bude koncem června/začátkem července. Různé novinky a nové trendy kousky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím