Domů Profil prodejce Irena Marčíková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Klatovy, ČR
  • 14 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (30) 100%
Nadšenci: 40
Aktivita: aktivní
Prodáno: 14
Registrace: 12.12.2010
Město: Klatovy
Stát: ČR

Irena Marčíková

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

V letech základní školní docházky jsem navštěvovala LŠU a volba mého budoucího povolání nebyla náhodná.Od roku 1988-90 jsem v Praze absolvovala učební obor zlatník – klenotník. V těchto přelomových letech jsem pracovala v několika firmách, poté jsem si v roce 1996 otevřela vlastní dílnu a s pomocí svých rodičů se mi splnil sen. Navrhuji a vytvářím šperky na zakázku, což znamená co kus to originál. Ve své práci se snažím zohlednit jedinečnost tvaru, který souzní se svým budoucím majitelem, ale v neposlední řadě praktičnost a nositelnost šperku, aby zákazník měl opravdu příjemný pocit z toho, že ruční práce má pořád svou nezastupitelnou hodnotu.

Jednou ze zajímavostí mé práce je lovecký šperk a využití různých loveckých trofejí.

Nevyhýbám se jakékoliv improvizaci a užití různých materiálů tak, aby šperk zůstal šperkem.

Všechny šperky jsou označeny ryzostní, výrobní a puncovní značkou.

Moje výrobní značka

 

Díky všem zákazníkům a také všem ,kteří ohodnotili mou práci srdíčkem,protože stránky na fleru jsou velmi pestré a je z čeho vybírat.Nově je v mojí nabídce vinuté sklo doplněné stříbrem,takže dámám ,slečnám určitě může osvěžit svými elegantními kombinacemi barev šatník ,aniž by museli sáhnout hlouběji do peněženek.Samozřejmě i tyto variace jsou originální a vyrábím pouze jeden kus,ale v případě ,že zákazník má ode mě tento vzor ,je možné vyrobit k němu věci do soupravy na požádání. Ještě jedna věc ,ženy které nemají píchnuté ušní lalůčky nemusí smutnit i pro ty je možné vytvořit naušnice s klipsovým nebo americkým uzávěrem ,ale je nutné přihlédnout k váze šperku. Připravuji nově i spony do vlasů.

Způsob dopravy
Zboží zasílám druhý pracovní den po připsání platby na účet, prostřednictvím České pošty jako cennou zásilku v bezpečnostní obálce a pojištěnou dle ceny zboží. Cena poštovného a balného je 50,- Kč. Součástí objednaného zboží je dárková krabička s leštící utěrkou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Irena Marčíková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--