Domů Profil prodejce Irwa
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Brno, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 28.7.2013
Město: Brno
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Irwa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Omlouváme se, že úroveň některých našich fotek je opravdu velmi nízká, protože nemáme zkušenosti a navíc naše výrobky fotíme na maličký digitální foťáček. Doufáme tedy, že hlavní je to, co je na fotce a ne fotka samotná :-).

Vaše vybrané zboží se budeme snažit posílat co nejdříve a s co nejmenší újmou na zdraví (nejpozději do pěti pracovních dnů). Pokud se balíček zdrží (nemoc, dovolená,...), předem se vám moc omlouváme, ale některé věci opravdu neovlivníme.

Arya

Ráda něco kutím, vyrábím a tvořím a to je asi patrné z toho, že společně s Iwy jsme si tady založily účet. Moje oblíbené techniky jsou fimování, "organzování" a malování na textil. Mezi další moje zájmy patří irské tance, atletika a skaut a to se asi dočtete taky u Iwy, protože my jsme obě dvě skoro stejné a zároveň každá jiná. Zvláštní, že?

Taky mám ráda knížky o Harrym Potterovi a Píseň ledu a ohně, které částečně sloužily jako inspirace k některým mým/našim veledílům. Však podívejte se sami.

No, dál už nebudu zdržovat s dalším kecáním o mě, jenom vám přeju, aby se vám tu líbilo, a kdyby ne, tak aspoň hezký den.

Iwy


Mám ráda všechno, co je z korálků( jak jste jistě poznali z mých výrobků) a miluji užitečné věci. Zatím se moc nedaří, ale až se zdokonalím, tak se jistě oběví i něco jiného než zkrášlovací serepetičky. 

Jsem velký knihomol, ustavičně(tedy pokud zrovna něco nevyrábím) si čtu. Zkusím všechno, ať už to má dobrou nebo špatnou kritiku.

Irské tance jsou nejpůvabnější tanec, který jsem kdy viděla, asi proto do nich s Aryou chodíme Usmívající se. Skaut je ten nej kroužek: kamarádi, dobrodružství, sranda. No a v atletice se staráme o svá plochá bříška a kondičku.

Tak to jsme my a teď už o nás víte vše potřebné i když i to je k ničemu nepotřebné.

Způsob dopravy
Balíčky balíme do bublinkové folie a posíláme Českou poštou, po domluvě můžeme lehčí věci poslat v normální papírové obálce (na vlastní riziko). Pokud jste z Brna, můžeme se klidně domluvit na předání osobně (placení na místě, samozřejmě bez poštovného).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Irwa

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--