Profil uživatele
ismena
Prodávající
Hluk
Registrace: 10.1.2010

Vážený návštěvníku, ráda bych Vás přivítala v mém obchůdku!

 

Patří se, abych na úvod řekla pár slov o sobě - výtvarno a vůbec vše spojené s kreativitou a tvořením mne zajímalo už od malička. Vystudovala jsem střední školu  zaměřenou na umělecká řemesla - keramiku. Tato přírodní hmota mne provázela mnoho dalších let. Během let dalších, jsem se začala zajímat o další techniky a naprosto jsem propadla malbě.

Malbu jsem rozvíjela při studích na VŠ (Učitelství výtvarné kultury na plzeňské ZČU). Prošla jsem ateliéry malby, kresby a užité grafiky.

Nakonec jsem se opět vrátila na začátek...opět objevuji  krásu pálené hlíny. Jakožto žena však také miluji šperk a ráda se zdobím. Začala jsem tedy sama vyrábět šperky a různé ozdoby, které můžete nalézt zde v internetovém obchůdku. K výrobě používam keramiku, textil, korálky apod. Není pro mne problém vyrobit šperk na zakázku. 

Příležitostně se věnuji i ilustraci, pro zvídavé přikládám odkaz na poslední mnou ilustrovanou knihu (příznivci tradičního léčitelství a čarodějnictví pozor - úžasné a pravdivé příběhy z cest po daleké Zambii mladé cestovatelky - Kateřiny Mildnerové): 

http://www.jota.cz/cestopisy/muj-soused-je-carodej/

 

Odkazy na kreativní přátele - souputníky z plzeňské ZČU: 

https://www.fler.cz/vaclav-fiser

https://www.fler.cz/antolena

 

Děkuji Vám za přízeň a přeji příjemné nakupování:-)

Způsob dopravy
Platba na účet předem, odesílám doporučeně - přes Českou poštu. Pokud máte objednávek více, platíte stále jedno poštovné - 45Kč. Objednávky nad 500Kč připojišťuji.Proti poškození odesílám výrobky zabalené v bublinkové fólii a zabalené do kartonu. V zásilce obdržíte pouze výrobek, který je na fotografii - pouze šperky jsou dárkově zabaleny (ozdobný papír, celofánový sáček). Pokud máte zájem také o krabičku - mohu dodat, po předešlé domluvě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím