Profil uživatele
ityka
Prodávající
Praha
Registrace: 17.8.2009

Dobrý den,

jsem ráda, že jste zavítali na mé Fler stránky. Najdete zde originální krabičky, šperkovnice, boxy a jiné drobnosti tvořené převážně technikou decoupage (ubrouskovou metodou) a ručně zdobené akrylovými barvami.

Většina vystavených výrobků je ihned k dodání. Jestli máte nějaké speciální přání (změna barvy, velikosti, motivu, zapínání…), pokusím se ho splnit, zkuste mi napsat. Ráda Vám také zodpovím jakýkoliv dotaz k již vystavenému výrobku.

Při opakovaném nákupu Vám ráda poskytnu slevu 11 %.

Poštovné se může změnit v případě objednání více kusů, můžeme se také domluvit na předání v Praze zdarma.

Děkuji za Vaši návštěvu a přeji pěkný den:)

ityka

 

Způsob dopravy
Výrobky zasílám doporučeně Českou poštou po připsání platby na účet. Po domluvě je také možný osobní odběr v Praze.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup zboží u prodejce ityka prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/ityka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1.3. Kupující bere na vědomí, že veškeré výrobky nabízené prodejcem ityka jsou určeny k použití v interiéru a tudíž je výrobky nutno chránit před deštěm a před mrazem; že žádný výrobek není přímo určen jako hračka pro děti.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vyrobeno či upraveno přímo na přání spotřebitele.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se pozdějiukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Úhrada zboží a poštovného

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u WSPK), který je uveden v objednávce. Prodávající odešle kupujícímu zboží výlučně po obdržení platby předem. Prodávající neposílá zboží na dobírku.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako Doporučené psaní, Doporučený balíček, případně jako Balík do ruky či Cenný balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Zboží je při přepravě pojištěno dle výše své hodnoty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je EMS, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Výrobky mohou mít různou dobu dodání. Doba je uvedena vždy u každého zboží samostatně, je součástí objednávky a počítá se od přijetí platby.

5.5. Kupující bere na vědomí, že v době dovolené, je-li řádně uvedena v úvodu těchto podmínek, se termín dodání prodlužuje o počet dnů dovolené.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. 1. 2017.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
882648
17.5.2020 Devět nových krabiček najdete zde: https://www.fler.cz/shop/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím