Domů Profil prodejce Ivan umělec
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 4, ČR
  • 231 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 100%
Nadšenci: 312
Aktivita: aktivní
Prodáno: 231
Registrace: 27.4.2020
Město: Praha 4
Stát: ČR

Ivan umělec

/ Prodávající
Novinky
964646
30.8.2021 Rád vas všechny pozvu na krásné keramické trhy:
- Vikend Na Kampě v Praze 4.9.- 5.9.2021
Začínáme od 9:00 hod ráno až do večera
- Víkend v Berouně 11.9.-12.9.2021
Začínáme od 8:00 hod ráno až do 18:00 hod

Těším se na vas

Ivan A. Panov se narodil 28. dubna 1972 v Pleven, Bulharsko. Již od dětství se zajímal o umění, navštěvoval nedělní kreslení, tvořil i pomocí dláta a vždy vnímal design jako součást života.

Mladému umělci, tvůrci a vypravěči, jsou nejbližší starožitnosti, antické předměty, které nazývá jednoduše "REINKARNACE" resp. oživuje staré hodnoty tím, že jim vdechuje zcela nový život.

 

Svá díla a pohled na svět prezentuje výstavou pod názvem "ZA ZAVŘENÝMI DVEŘMI", v níž ukazuje to, co momentálně prožívá, všechny své pocity: lásku, radost, štěstí, zoufalství, úzkost, smutek, stesk, veselost.

 

Jeho expozice obšírně vypráví o skutečném rozletu, víře v člověka a o osudu různých národů  a kultur. Odvážným a dokonalým způsobem, prostřednictvím naší fantazie, spojuje LIDI na jednom místě. Vypráví o sobě, jakoby hovořil o všech lidech nebo naopak vypráví a sděluje tajemství o muži, ženě, stínu a nás všech, kteří se skrýváme za zavřenými dveřmi. S otevřenýma očima vidíme bezpočet lidských osudů, které autor ukazuje prostřednictvím svých příběhů       o pohárech.

 

Každý z nich je jiný, jedinečný a zvláštní, vyrobený s velkým množstvím energie. Každého je třeba se dotknout, abychom uslyšeli příběh z dávných dob, vnímali jedno město, jeho ulice, paláce a vily. Buďme trpěliví a obraťme se do minulosti. Uvidíme okna Berlina, Prahy, Vídně, Grazu, Budapešti... Uvidíme lidi, kteří otevírají dveře, aby ucítili podzimní vítr nebo jarní vůni šeříku.

 

Při vytváření svých uměleckých děl sní Ivano prostoruo hudbě, která opomíjí prostor.          Sní o umění slova, ještě nevysvětlitelnějším než je umění hudby, neboť zahrnuje hudbu.         Sní o čtvrté dimenzi, transfinitních číslech, která nelze vypočítat. Sní o bloudění v labyrintu.  Sní o životě zrcadel. Sní o Hladové zdi. Sní o slovech, knihách, symbolech, jedinečném štěstí.

 

Při pohledu na předměty Ivana Panova pociťujeme nekonečnou říši, vesmír, mikro i makro svět, minulost i budoucnost, nostalgii za ztraceným časem, nedotknutelnost, ženu. Prostřednictvím jeho uměleckých děl objevujeme skutečnosti, které objevují všichni lidé: lásku, vášeň, odvahu, touhu být někým jiným, ironii, přátelství, život.

Způsob dopravy
Moji milí zákazníci, balíčky zasílám se společností GLS. Tato společnost zajišťuje rychlé (do druhého dne) a bezproblémové dodání, o kterém je zákazník informován prostřednictvím SMS. Cena balíčku, byť 1kilového, je 160Kč, včetně dobírkového poplatku pak 190,-. Bohužel doprava se neustále zdražuje, účtují pouze to co je účtováno mně . Balné nepočítám!!!, přestože právě tato činnost je vzhledem k náročnosti pečlivého probalení velmi časově náročná. Poštovné je nastavené pro EU, budeme jej pro SK upravovat při potvrzení objednávky. Těším se! Ivan
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ivan umělec

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--