Profil uživatele
Ivana Míchalová
Prodávající
Kadaň
Registrace: 25.2.2008

Miluju práci s textilem a baví mě kombinovat různé textilní techniky, nejčastěji pletení, háčkování, vyšívání a patchwork.

V mém obchůdku najdete tyto kategorie:

Černo-bílo-červená: kontrast černé a bílé je nejen moderní, ale hlavně je mi blízký. Občas to chce oživit nějakou další barvou, většinou to bývá červená.

Hedvábí: je krásné, příjemné, dobře se barví ráda se ho dotýkám. 

Květinové děti: pestrobarevná kolekce, která vznikla poté, co jsem několik týdnů věnovala seriózní černobílé a už jsem se poněkud nudila. Tak jsem si vzpomněla na hippies a  pustila se do hravých barevných věciček.

Látky, příze, materiál: občas se mi povede koupit někde něco za výhodnou cenu, tak proč to nenabídnout dál? A také tu chci mít materiál vhodný k mým on-line kurzům. Najdete tu třeba bavlnky vhodné na náramky přátelství nebo lněné plátno a také mnou batikované látky (pokud se vám líbí batika, ale nechcete si s ní doma dělat nepořádek). Vzhledem k tomu, že se mi tu materiál začal docela množit a začalo to být nepřehledné, vytvořila jsem si nový obchůdek, určený právě jen pro látky, příze, knížky, prostě potřeby ke tvoření, a tam vše přesunu.

zzz - všelico jiného: občas vytvořím něco, co se mi do žádné jiné kategorie nehodí, pak to vložím právě sem.

 

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E")); try { var pageTracker = _gat._getTracker("UA-10027168-1"); pageTracker._trackPageview(); } catch(err) {}

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím