Menu
--
Profil prodejce Ivca79 Domů
  • aktivní prodejce / od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Kladno, ČR
  • 14 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (13) 100%
Nadšenci: 66
Aktivita: aktivní
Prodáno: 14
Registrace: 2.10.2008
Město: Kladno
Stát: ČR

Ivca79

/ Prodávající
Novinky
250873
30.3.2014 Velikonoční slepičky naskladněny :)

Vítám Vás na svém prodejním stánku na Fléru.

Najdete u mě různé šité drobnosti, dekorace, hračky a pomocníky do domácnosti, které vyrábím ve chvíli, kdy děti dovolí, protože momentálně jsem na rodičovské dovolené a hlavní nápní je péče o mé dva malé kluky. Jak jsem se dostala k šití najdete v záložce O mě

Momentálně se pokouším naučit lépe fotit :) a trochu přetřídit zboží do kategorií, aby bylo přehlednejší, co vlastně dělám, takže stránky jsou ve výstavbě :)

 

 

 

Jmenuji se Iveta, ale od mala mi všichni říkají Ivča. Z dětství si pamatuji, jak jsme se vždycky v sobotu vypravily na návštěvu k babičce, všechny tety zasedly u kafíčka a pak vytáhly pletení... V nějakém věkovém období si pamatuju, že i já nějaké to pletení, nebo vyšívání nosila, abych mohla sedět a poslouchat. Takové novodobé přástky...

Moje máma mě už v dětství naučila plést, háčkovat, šít i vyšívat. Jako děti jsem měly dětský šicí stroj nak kličku, ale pamatuji se, že mě mamka nakonec pouštěla i k tomu svému.

Přiznám se, že šití mě bavilo ze všeho nejvíc. A proto jedna z prvních věcí, které jsem si do svého bytu ve 20 koupila, byl šicí stroj. Byl to zlevněný model ze zásilkového časopisu Quelle a sloužil mi dobře 10 let. Postupně přibyl overlock a před dvěma lety i nový stroj Janome a loni jsem na aukru koupila minišicí stroj značky Tesco (kopie Janome MiniSew), který momentálně okupuje můj čtyřletý syn. Kdykoliv zasednu ke stroji, běží, že chce taky šít :). Začínám přemýšlet, že pomalu bude potřeba shánět stroj druhý, protože tu mám ještě dvouletého, který s tím třeba také jednou přijde.

Můj první realizovaný nápad MiniŠitíčko si dovoluji tvrdit je o pravdu můj originál. Asi 2 roky jsem hledala na internetu inspiraci na šitíčka do kabelky a bohužel nenašla nic, co by mě nadchlo. Nakonec jsem zasedla a jedno šitíčko si ušila. Druhý krok bylo sehnat opravdu funkční šitíčko jako výplň. Zaskočilo mě, že se dá koupit šitíčko s tupými jehlami a nužkami, které nejen že nestříhají, ale i se po prvním použití rozpadnou. Ale nakonec se zadařilo. Když jsem své šitíčko naplnila, ukázalo se, že je prostor na zmenšení a přišla verze, kterou nabízím momentálně na svém profilu - MiniŠitíčko včetně funkční náplně :)

Druhý originální nápad je moje MiniPeněženka. Od nápadu k realizaci neuběhl ani měsíc. Na Vánočních trzích měl kamarádky manžel úplně placaté pouzdro místo peněženky. Všimla jsem si, že je tam místo na 8 plastových karet + prostor na přeložené bankovky.... ovšem drobné neustále lovil po kapsách. Rozhodla jsme se, že tuto peněženku vylepším právě o místo na drobné i za cenu, že zmizí prostor pro 4 karty. A 6.1. byla první MiniPeněženka hotová.

Mimo těchto dvou mám v nabídce i několik malých pouzder a kapsiček, které si dovolím tvrdit jsou neoriginální, protože na nich není moc co nového vymyslet :) a zbytek nápadů je zatím ještě v hlavě. Doufám, že najdu dostatek času na realizaci všech a snad se budou i líbit.

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou jako Doporučené psaní nebo balíček. V případě větší a zásilky potom jako Cenný balík. Cena poštovného mimo ČR se řídí tarifem České pošty.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Ivca79

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím