Profil uživatele
ivetasara
Prodávající
NAPAJEDLA
Registrace: 10.8.2009

Dobrý den, vítám Vás na mých stránkách.

Stránky typu fler jsou velikým obohacením kreativního světa. Mohou zde jak profesionálové tak i amatéři nabízet svoje výrobečky a  jedním z takových samouků, amatérů jsem rovněž já. Jistě mnozí lidé začali s výrobou svých vlastních výrobků zpočátku jen tak pro radost a  posléze, pokud šla práce od ruky, je začaly nabízet dále. Takovou osobou jsem i já. Ruční práce byly a jsou již dlouho dobu mou zálibou. S výrobou čepiček a různých dalších výtvorů jsem začala ve spojistosti s touhou obléci a naparádit mé dvě dcerky. Strašně ráda po večerech háčkuji nebo pletu, je to takový můj odpočinek, relax. Vždu toužím, aby moje holčičky v klidu večer usnuly a já mohla usednout aspoň jednou za den k tvořivé činnosti.

Pokud se Vám tedy mé výrobky líbí, jsem jenom ráda. Každý nový výrobek, ať je to čepička, šáteček, šálečka, aj. mi dělá jen radost a pokud mohu udělat štastným a potěšit i druhé, tím lépe. 

Zboží lze vyrobit v jiných barevných kombinacích a jsem otevřená i vašim návrhům pro tvorbu, záleží na Vás a na mých schopnostech zda je svedu:-)

Zdravím vás a hezké nakupování.

Iveta

 

Způsob dopravy
Při odesílání balíčků využívám služeb České pošty. Zasílám dostatečně zabalené zboží formou doporučené zásilky. Snažím se zboží vyhotovit a poslat v rámci mých možností co nejdříve. Zbožíčko posílám po zaslání penízků na účet. Vše samozřejmě záleží na domluvě a lze provést i vyjímky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím