Profil uživatele
IveTka1
Prodávající
Vsetín
Registrace: 24.2.2011

Dobrý den,

jmenuji se Iveta a ráda a stále tvořím něco pro své potěšení a také pro potěšení svých blízkých. A  právě oni mě přivedli na myšlenku zkusit potěšit svým tvořením i ostatní. Také stále přemýšlíte jakým originálním dárečkem potěšit rodinu, své přátelé či paní učitelku ve šklolce nebo škole? Zkuste dekorační stromečky, jsou to originální a neokoukané dárečky, které opravdu udělají radost.

Vždy když chci někomu poděkovat a nepoužít při tom čokoládu, víno nebo třeba bonboniéru, daruji některý ze svých dekoračních stromečků, ať už kávovníček, mušlovníček, pistáciovník nebo stromeček z polystyrenových kuliček. A vždy jsem překvapená reakcí obdarovaného človíčka, jakou radost má z opravdu neokoukaného a nevšedního dárečku.

Chcete být originální? Zkuste některý z mých stromečků a uvidíte, že reakce bude opravdu pozitivní a Vy budete spokojeni, že jste byli originální.

 Děkuji Vám za Váš čas při prohlížení mé nabídky a těším se na Vaše objednávky.

Vaše Iveta

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím