Profil uživatele
ivetule.H
Prodávající
Olešná u Hořovic
Registrace: 6.10.2008

 

 Zdravím všechny z Fler. Jmenuji se IvetaJsem maminka 
malé Kristýnky  a  náctiletého Péti. S nimi a manželem
Petrem žijeme v domečku na vesnici.

Moji maličkost a moje šité látkové obaly na knihy, notesy, zápisníky, diáře a deníčky jste mohli vidět v pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Protože už několik let tvořím i s dětmi , vím, jak je těžké občas vymyslet nějaké tvoření, které děti zaujme, výsledek bude hezký a materiál nebude moc drahý. Vymýšlím stále nové možnosti, jak práci ulehčit a zpříjemnit nejen mne, ale i vám. Proto ve svém obchůdku nenabízím jen věci pro radost mnou vyrobené, ale také materiál, který většinou sama navrhuji a testuji při tvoření.

V obchůdku je vložena velká spousta výřezů z překližky, které si můžete sami dozdobit. Nejoblíbenější jsou mezi nimi sady skládaček. Vyrobte si malého andílka, sovu, zajíčka, kuře, ovečku , strašáka nebo sněhuláka.

 Pro švadlenky mám v nabídce spoustu knoflíků, které stále přibývají. Vždycky jsem je milovala a teď je úžasné, to, že si mohu vyrobit jaký chci.

 

Dagmar-Papers , and..., Kosí sestry, LOTR ,  Zoo, jevedesign , Metudka , smu , Bellet , sar, Medvídek ......

Způsob dopravy
Po zaplacení na účet jako doporučený balíček. Cena poštovného bude navýšena podle hmotnosti odebraného zboží a ceníku České pošty. Obálky, bublinkové folie, karton.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.