Profil uživatele
ivolasak
Prodávající
Oznice
Registrace: 5.3.2014

Zdravím všechny své příznivce!

     Čím bych začal? Nejprve bych se vám rád představil. Mé jméno je Ivo Lašák a naše firma se již od roku 1990 zabývá výrobou snubních prstenů, stříbrných šperků atd. Zlatničina a s ní spojené opravy šperků mě velice baví a tak jsem stále přemýšlel nad tím, jak by se můj koníček dal rozvíjet.

     Nedalo mi to a před pár lety jsem si pořídil CNC gravírovací stroj, který se stal takovým mým domácím mazlíčkem. Trávím u něj spoustu času a snažím se přicházet s novými nápady, co vše by se s jeho pomocí dalo vytvořit. V mé nabídce vidíte pár kousků, které lze samozřejmě přizpůsobit dle vašich přání. Dám vám na výběr cca. z 14 typů písma, velikost se přizpůsobí dle počtu slov, které bude třeba vyrýt. Velice zajímavým dárkem je jakýkoli předmět, do kterého vám vygravíruji i fotografii, kterou mi stačí zaslat na e-mail. Možností je nepřeberné množství, a proto doufám, že si v mé nabídce najde každý z vás to své.

Způsob dopravy
Doporučeně, Česká pošta
Obchodní podmínky

Při koupi mého zboží Vám budou e-mailem zaslány potřebné údaje k platbě přes internet, ihned po obdržení peněz Vám zboží zašleme doporučeně Českou poštou.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím