Profil uživatele
ivuskah
Prodávající
Ivančice
Registrace: 7.4.2008


medvídek

Tvorba originálních plyšových medvídků značky Anavy

 

Zabývám se šitím originálních plyšových medvídků. Každý kousek je vyroben podle originálního návrhu, volím jen ty nejlepší materiály (mohér, plyš z dovozu). Medvídci jsou sběratelské kousky či mazlíčci pro větší děti/dospělé, nikoliv hračky pro malé děti!

Každého medvídka na jeho cestě k novému majiteli doprovází podepsaný certifikát originality s fotografií.

Pokud byste měli zájem o medvídka/pejska/zajíčka vytvořeného podle vaší specifikace, ozvěte se mi prosím.

 

Zájemce o šití medvídků zvu do svého klubu Medvědářky!Něco málo o mohéru, ze kterého šiji medvídky
Mohér je vlna angorské kozy, která se stříhá stejným způsobem jako u ovcí. Následně je vetkávána do bavlněného plátna, barvena, sestřihnuta na požadovanou délku a upravena do požadovaného vzhledu (rovný, zvlněný, zaplstěný...). Podkladové plátno je poté naimpregnováno, takže chloupky v něm pevně drží (ale u jednotlivých výrobců se velmi liší kvalita a tudíž některé látky pelichají víc a některé skoro vůbec). Někdy si mohér barvím sama a to buť plošně nebo s využitím batiky.
image

Někteří mí medvídci jsou ušiti z alpaky, což je látka zhotovená stejným způsobem jako mohér, jen místo vlny angorské kozy je použita vlna alpaky, což je blízká příbuzná lam.
image

Prodej výtvarného materiálu Materiál, který nabízím (látky, plyše, mohér), pochází z mých vlastních zásob, tzn. jedná se pouze o nejvyšší kvalitu, kterou jsem si původně koupila pro sebe na své vlastní tvoření. Zbavuji se ho proto, že mi doma zbytečně leží a já momentálně nemám nápady na žádný projekt, kde bych ho využila.

Pokud byste měli zájem o něco, co nenabízím (např. jiné barvy/délky/textury mohéru, jiné potřeby na šití medvídků atd.), napište, ráda vám zboží dovezu ze zahraničí nebo se podívám, jestli mi něco podobného neleží doma.
Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím