Domů Profil prodejce Iwayama
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 4 Krč, ČR
  • 91 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (27) 100%
Nadšenci: 123
Aktivita: aktivní
Prodáno: 91
Registrace: 31.7.2013
Město: Praha 4 Krč
Stát: ČR

Iwayama

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Zdravím vás, 

 

jmenuji se Petra Vitásková, vystudovala jsem japonskou kaligrafii, s ní pracuju a tvořím. Kaligrafie se v Japonsku řekne Šodó a doslova to znamená Cesta psaní. Je tedy mou Cestou, kterou jsem okouzlena a ze které se učím a hledám sebe sama..

 

 Píšu japonské (původně čínské) znaky a básně v různých stylech a v různých náladách. Mým oblíbeným psaním jsou buddhistické sútry. Znaky i poezii ztvárňuju klasickým i moderním způsobem. Jako základní materiál používám samozřejmě japonský papír, ale také plátno, jiné textílie a keramiku..

 

 

Mám radost, když cestou potkávám další tvořivé lidi a vznikne spolupráce, něco nového, inspirujícího, překvapujícího...  Např spolupráce s Yaxi taxi, nebo s Hankou Podrazilovou, která mi šije noreny (závěsy) a jiné textilní doplńky, na které maluji.

A ted nová, krásná spolupráce s Verver design! https://www.fler.cz/shop/ververdesign. Mám radost když můžu pozorovat, co nového vzniká ..

 

 Pro své flerové jméno Iwayama jsem použila japonské čtení znaků, které používám pro své jméno (jsou to znaky na razítku). Iwa znamená skála a yama je hora, to je význam mého jména Petra. Když bych jej napsala takto: iWAYama, je tam taky Cesta.. :)

 Děkuji za návštěvu a snad se Vám bude má práce líbit.

 Petra

 

 Vystudovala jsem japonskou kaligrafii na škole Nihon Shodou Kyoiku Gakkai v Tokiu. Od roku 2002-2005 pod vedením mistryně kaligrafie Akiko Crowther, která mě zprostředkovala externí studium. Od roku 2005-2008 mě učila  Kaori Ishijima, s její pomocí jsem zdárně složila zkoušku Shi kyo - učitelský stupeň, která mě opravňuje kaligrafii učit. Dále pak 6. danu v různých stylech kaligrafie. Ve studiu kaligrafie nadále pokračuju a od roku 2006 kaligrafii také učím.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučeně
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Iwayama

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--