Profil uživatele
jabka
Prodávající
Cvikov
Registrace: 17.10.2010

Hezký den.Líbající

Vítejte v mém obchůdku. Jmenuji se Jarča a aktivně  jsem na Fléru nováček. Proto se předem omlouvám za případné  komunikační nedostatky.

Už se trochu zabíhám.Musím přiznat,že mě trápí časový nedostatek.Proto sem chodím dost nepravidelně a většinou používám smajlíky.

Žasnu ale,jak narážím na stále nové věci a profily,jak jste všichni šikovní a nějak mi mnohdy nestačí srdíčka.Takže držím všem palce.

U mě  můžete nakoupit  drobné dárky. Ruční práce všeho druhu jsou mou velkou zálibou .Časem tak na flér budu přidávat  výrobky různými technikami. Vyzkoušela jsem jich už hodně.V nabídce tak najdete i přebytky z mých zásob, které sama nestíhám zpracovat.

Nejvíc mě ale v poslední době uchvátily mandaly a různé hrátky s nimi a také tělové více, které sama vyrábím i aplikuji.

 

Věřím,že mé výrobky udělají všem radost.

Pěkné dárky pro slečny i dámy můžete najít také na AAAmoda

 

Konec roku nám už  pomalu ukazuje záda a delšími kroky se nám blíží rok nový.Sluníčko u nás vypilo sníh, tak nahrazuji zimní fotografie novou.Pro hezkou pohodu všem.

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist

Občas se na flér pár dní nedostanu a pak vše doháním.Snad odpovím všem,pokud bych někoho vynechala,není to úmysl.Děkuji všem za srdíčka i komentáře. Krásný den, a nejen ten dnešní ,všem.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta,PC na e-mailovou adresu
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
113397
7.2.2013 Hrátky s manalami 1-1O jsou před dokončením.Budou i tištěné jako komplet pro další využití.Techniky práce lze použít i na další tvoření,nejen na madaly.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím