Domů Profil prodejce JaBou
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Plasy, ČR
  • 196 prodaných kusů
  • 90% kladných hodnocení
Hodnocení: (31) 90%
Nadšenci: 80
Aktivita: aktivní
Prodáno: 196
Registrace: 18.2.2011
Město: Plasy
Stát: ČR
Důležitá informace: Z důvodu rodinných problémů dočasně uzavírám obchod a nepřijímám žádné objednávky. Děkuji za pochopení.

JaBou

/ Prodávající
Novinky
37384
1.10.2011 AKCE DO PŮLKY ŘÍJNA!!!!!
www.fler.cz/zbozi/akce-2x...

Ahoj ;),

jsem dálková studentka 1.ročníku Textilního marketingu na Technické univerzitě v Liberci. Mám vystudované oděvní návrhářství na plzeňské střední škole. Oboru se věnuji snad již odmala a musím říct, že je to můj největší žrout času.Bohužel (nebo spíše bohudík :)) kvůli dálkovému studiu dojíždím do zaměstnání, proto se může stát, že Vám neodpovím hned, prosím Vás proto o strpení.

Veškeré zboží, které najdete v nabídce lze ušít z jakéhokoli materiálu, barvě, popř.i z vašich materiálu. Záleží na domluvě.

To samé platí i v případě, že chce zboží nějak poupravit, či doplnit, např. o knoflíky, mašle apod.

Dodací lhůta je do cca.3 týdnů, jelikož šiji zboží na objednávku a materiál většinou kupuji až po uhrazení zboží.

Velikosti u zboží jsou pouze orientační, zakoupený oděv vždy ušiji na Vaše rozměry.

VP (výška postavy)-měříme ve vzpřímené poloze od chodidla po vrchol hlavy
DO (délka oděvu) – měří se od sedmého krčního obratle (to je ten, který vystoupí, pokud skloníte hlavu dopředu) dolů k místu, kde má končit oděv. Pro kalhoty a sukně se měří od pasu dolů.
OH (obvod hrudníku)– měříme vodorovně přes nejvyšší body prsou.
OP (obvod pasu) – měříme opět vodorovně na pomocné pásce, tedy v nejužším místě trupu. Pokud si myslíte, že máte pas níže než v nejužším místě trupu, napište do komentáře o kolik centimetrů níže to je a obvod tohoto místa.
OB (obvod boků) – měří se vodorovně (jak jinak?) v nejširším místě boků. Meříme tak, že vedeme měřicí pásku vodorovně po obvodu pánve a posunujeme ji postupně směrem dolů, dokud nezjistíme nejširší objem.
OK (obvod krku) – měřímě po kořeni krku přes sedmý krční obratel ke krčnímu důlku.
ŠR (šířka ramene) – měříme od kořene krku po rameni k místu největšího zaoblení ramene - toto je místo, kde bude později přisazen rukáv, proto neměřte šířku ramene zbytečně dlouhou:-)
DR (délka rukávu) – měříme od průramnku halenky či trička až k zápěstí .
DZ (délka zad) – měříme od sedmého krčního obratle po délce páteře ke spodnímu okraji pomocné pásky.
HP (hloubka prsou) - měříme od sedmého krčního obratle k nejvystouplejšímu bodu prsou. Pokud se nebudete moci rozhodnout, vyberte spíš nižší číslo.
PD (přední délka) - měříme od sedmého krčního obratle přes nejvystouplejší bod prsou až k pomocné pásce.
OR (obvod ruky) - měříme přes nejširší místo nadloktí.
ŠZ (šířka zad) - měříme vodorovně na zádech ve výši, kde se paže dotýkají trupu. Pokud se nebudete moci rozhodnout, vyberte spíš nižší číslo.
OZ (obvod zápěstí)
BHS (boční hloubka sedu) – sedneme si na jakoukoli tvrdou podložku a měříme na boku od pasu (pomocné pásky) dolů na podložku.

 


Pokud Vám nějaké zboží padne do oka a zakoupíte jej, dochází nejdřívě k výběru materiálu.

Pokud požadujete materiál totožný jako u zboží, není co řešit. Pokud si přejete např.jinou barvu, většinou rozesílám barevnou vzornici, ze které vybíráte.

Jestliže máte doma nějaký nepotřebný materiál a líbilo by se Vám z něj právě toto zboží, není problém mi jej poslat a zhotovit z něj. V tomto případě platíte jen za samotnou práci a šaty poté vystavím zvlášť.

Pokud budete již spokojeni s materiálem, dochází k zaslání orientačních měr. Obrázek a popis, jak se správně změřit najdete nad tímto textem. V případě, že nějaké míře nerozumíte, či si nevíte rady, určitě se zeptejte, ráda Vám poradím.

Během hotovení objednávky mohu zasílat i průběžné foto. Zde máte ještě možnost cokoli poupravit.

Poté putuje zboží již rovnou k zákazníkovi. V případě, že je se zbožím nějaký problém, popř. nesedí apod., obraťte se na mě a vše s Vámi ráda vyřeším (viz. níže Reklamace).

 

 

                        

 

 

 

                        

 

 


Zboží odesíláme hned po zhotovení Vaší objednávky (u oděvů do cca 3 týdnů, u doplňků do 10 dnů).

Způsoby dodání naleznete níže.

 


Samozřejmě se může stát, že zboží nebude úplně přesně sedět (pokud se správně změříte, neměl by být v tom problém). V tomto případě je možné zaslat zboží zpět a zdarma Vám jej upravím dle Vašich požadavků, popř. jsem ochotna vrátit i částku za zboží. Bohužel se toto nevztahuje na poštovné ,jelikož se jedná o nevratnou částku!!!!! Děkuji za pochopení.

 

Zboží zasílám prostřednictvím:

1) České pošty, cena vždy uvedena u zboží. V případě doplňků, zbytkové metráže apod. je poštovné nižší (vždy uvedeno u zboží), obvyklá doba dodání je cca do 5 pracovních dnů.

2)České pošty jako pilné s příplatkem 12 Kč k poštovnému (dodání do 2 pracovních dnů).

3)prostřednictví zásilkové služby PPL v ceně 129 Kč a výše (dle váhy zásilky).

Přednostně posílám přes PPL nebo českou poštu, pokud budete chtít poslat zboží jako pilné, na dobírku apod., napište mi předem prosím zprávu!!!!

Veškeré zboží je pečlivě zabaleno v protinárazových obálkách nebo krabicích.

Veškeré zásilky jsou posílány doporučeně.

V případě větší objednávky, kdy váha přesáhne částku poštovného uvedeného u zboží, si vyhrazuji právo poštovné zvýšit!

Samozřejmě se nebráním ani osobnímu odběru, ten je možný především v Plasích (okres Plzeň-sever) a nedalekém okolí. Po předešlé domluvě i v Plzni, Praze či Liberci. Pozor!!! Do Prahy či Liberce se vždy dostanu jednou měsíčne a to v období říjen-leden a duben-červen!!!!!

Zboží posílám i do ostatních zemí EU službou PPL. Cena poštovného se bude odvíjet dle ceníku. Uvedená cena u zboží je pouze orientační a liší se váhou zásilky a zemí, do které je balík posílán.

Způsob dopravy
způsoby dopravy uvedeny výše v profilu
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JaBou

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--