Domů Profil prodejce jahodovic
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Senice na Hané, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 10
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 23.1.2013
Město: Senice na Hané
Stát: ČR

jahodovic

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Menojo se Anička Jahodová a sem hrdó maminkó 4 děti...Kájika, Aničke, Alenke a Andělke a s manželem Kájó, rozenym Valachem,  béváme na Hané, na starym grontě po prababičce. Sem hrdá, že sem Hanačka a nestedim se mlovit rodnym nářečim (jen to psani střišek nad samohláskama mě na PC nende :-) )

Mám ráda tradice (třeba pomenovat děti po sobě a po praprarodičich) a všechno, co je stary, co mě poji s méma předkama a čemo mužo vdechnót drohé ževot (repasovat, předělat, opravit...)

Tak si spokojeně žejo a tvořim na své rodné hródě a je mě dobře.

Ráda bech tym co dělám nechala po sobě neco, co bode přepominat stary čase, ktery ekdež nebele vždecky bezproblémovy, bele aji tak krásny. Svém děťum chco nechat odkaz, že se nemajó stedět za to, odkud pocházijo a kém só (obzvlášť, kdež so v podstatě Valacho-Hanáci) ,a že v našé malé zemičce oprostřed Evrope máme poklade, ktery v celym šerym světě nikde jinde nenandem a te si mosime ochraňovat. Avšak né sami pro sebe, ale pro děti našech děti je zachovat.

 

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně; zabalení - bublinková fólie, noviny, krabice,... Upozornění!! V případě zaslání objemnějšího zboží, kdy je nutno vše poslat jako balík, může dojít k navýšení poštovného. Zákazníka o tomto samozřejmě informuji předem. Díky za pochopení :-)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jahodovic

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--