Profil uživatele
Jajka24
Prodávající
Beroun
Registrace: 3.12.2010

 

 

Jmenuji se Jana Stejskalová a v současné době jsem studentkou estetiky, ale uměním jako takovým se zabývám už odmala, ráda kreslím, maluji, v poslední době především fotím nebo vytvářím fraktály.

 

Ráda bych Vám zde představila a nabídla svou tvorbu především fraktálů, ale i nějaké ty fotografie.

 

Všechna díla jsou nabízena v elektronické podobě – zašlu vám je na e-mail, takže si sami můžete vybrat, kde si necháte obrázek vytisknou a jak ho zpracujete. Ale pokud byste měli zájem, nebo nevíte, kde ho nechat kvalitně vyhotovit, můžeme se domluvit a zašlu vám ho již vytištěný. V případě takového zájmu mě kontaktujte vnitřní poštou.

 

A jaké má výhody to, že si koupíte obrázek v elektronické formě?

Samozřejmě spoustu! Mezi ty hlavní patří to, že neplatíte poštovné. Protože vám obrázek pošlu na email, tak není nutné platit cokoliv navíc za dopravu. Další výhoda je, že když už máte obrázek doma, tak si ho můžete sami vytisknout jak velký chcete a to nejen jednou, ale třeba dvakrát, třikrát, kolikrát chcete! A pokud jste trochu šikovní a umíte s počítačem, tak si ten jeden obrázek můžete upravit podle svého a získat tak další zajímavé výsledky. Takže už nemáte jeden, ale spoustu zajímavých a originálních obrázků! Tak co, nestojí to za to?

 

Děkuji za návštěvu a přeji příjemné nakupování :)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.