Domů Profil prodejce Jajtakrajta
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Mokrá-Horákov, ČR
  • 790 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (55) 100%
Nadšenci: 68
Aktivita: aktivní
Prodáno: 790
Registrace: 24.2.2010
Město: Mokrá-Horákov
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 5.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Jajtakrajta

/ Prodávající
Novinky
319135
26.10.2014 Máme konečně v nabídce nové vylepšené trojřadé tvořítko VLASTNÍ PRODUKCE!

Jmenuji se Stáňa Srbová a k tvoření jsem se dostala oklikou. Odmala mne lákala biologie a dlouhé roky byli všichni včetně mne přesvědčení, že ze mne bude přírodovědec. No... a nakonec není Usmívající se

Příroda je přesto stálou součástí mého života a mou profesí: s manželem provozujeme malé masožravé zahradnictví a já navíc internetový výtvarný obchůdek, zaměřený na přírodní materiály a floristiku.

Pravidelně se účastním výstav Kreativity v Praze-Dubči, Kreativu Soběslav a Andělského zvonění v Českém Brodě, kromě prodeje přírodních materiálů pro tvoření vedu tvořivé workshopy pro malé i velké.

V poslední době mne nejvíc uchvátila tvorba kytiček z lýka a jiných materiálů, doufám, že si na fleru najdou také své fanoušky.

Způsob dopravy
Zboží zasílám do dvou pracovních dnů po obdržení platby doporučeně, v závislosti na množství a rozměrech buď v bublinkové obálce nebo v balíčku. V případě, že objednáte více kusů, platíte samozřejmě poštovné pouze jednou. Poštovné počítám podle hmotosti zásilky. Možné je také osobní předání v Brně (po domluvě) a v Praze (každé pondělí až středa).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Zboží

Další zboží od Jajtakrajta

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--