Domů Profil prodejce Jakorále
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 8, ČR
  • 225 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (28) 100%
Nadšenci: 267
Aktivita: aktivní
Prodáno: 225
Registrace: 6.5.2013
Město: Praha 8
Stát: ČR

Jakorále

/ Prodávající
Novinky
1049794
4.3.2023 Doplněna další barevná kombinace oblíbených veselých indiánek No. 15.
https://www.fler.cz/zbozi...

Vítejte na stránce mého korálkového obchůdku. Moje jméno je Jana a pocházím z Českých Budějovic, i když už docela dlouhou dobu žiji v Praze. Budu se Vám zde snažit nabídnout něco ze své tvorby. Od malička jsem se věnovala všemožným ručním pracem od vyšívání, háčkování, pletení až po uzlování. Posledních pár let jsem propadla korálkům a stal se z nich největší koníček.

Nejprve jsem jen navlékala, později jsem začala ketlovat a teď se ze všeho nejvíce věnuji šití a vyšívání z korálků. Prakticky nepřetržitě mi hlavou probíhají barevné kombinace, různá zpracování a návrhy nových šperků. Sami můžete posoudit jak se mi práce daří. Velmi ráda rozšířím a zpestřím Vaše šperkovnice.

Nově jsem pro Vás připravila druhý obchůdek Jamotánky. Doufám, že se Vám budou moje výrobky líbit a potěší vaše srdéčka Úsměv

Jana

Ráda bych se trochu pochlubila projektem fotografky Oleksandry Kosenko, která fotila sérii fotek ze řivota Fridy Kahlo. Modelky měly na sobě šperky Jakorále a já si užila krásný den, kdy jsem mohla této práci přihlížet.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jakorále

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--