Domů Profil prodejce jalupinka
  • Prodejce od r. 2010
  • Obořiště, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 29.11.2010
Město: Obořiště
Stát: ČR

jalupinka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 Utekli jsme z velkoměsta na venkov, děti opustily rodné hnízdo, náš život se zklidnil a tak mám konečně čas na sebe. Přišla doba, kdy se mohu začít radovat z tvoření. A to nejen z toho, které vytvořil někdo jiný a mě oslovila jeho krása, ale i z toho vlastnoručně vyrobeného. A jako je tomu se vším, co si začnete užívat pozdě, ani já se ho nemohu nabažit a zcela mě pohltilo.

 Vyrábím a prodávám keramiku, květináče zdobené metodou Decoupage, občas si pohraji s korálky a nově relaxuji u Enkaustiky. Hra s barvami je opravdu odpočinek a duševní očista.

   Keramiku dělám jen stavěnou a zaměřuji se na dekorativní a zahradní výrobky. Při výrobě používám šamotovou či točírenskou hlínu, které zdobím glazurami, engobami, barvítky, oxidy, sklem.

   Na květináče používám akrylové barvy, motivy z ubrousků, 3D lak, patinovací barvy, oxidační vody, krakelovací laky, olejové barvy. Všechny jsou v závěrečné fázi ošetřeny bezbarvým lakem. Květináče jsou přizpůsobeny k pěstování rostlin, tzn. běžná zálivka je nepoškodí. Omývat je lze lehkým roztokem saponátu a hadříkem. V žádném případě nepoužívat drátěnku, drsnou houbičku či pískový čisticí prostředek.

   V mém obchůdku je toho zatím minimálně, ale vzhledem k tomu, že s vánocemi přišlo i dost objednávek, nestíhala jsem vyrábět.

   Jsem ráda, když se mé výrobky budou líbit, udělají radost a když ozdobí Váš domov či Vaši zahrádku.

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou. U větších keramických výrobků preferuji osobní odběr. Poštovné a balné, hlavně u zmiňované keramiky, je závislé na velikosti a hmotnosti výrobku a je udáno podle platného ceníku České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jalupinka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--