Bohužel náš dopravce ( DPD) od 1.10 dost razantně zdražil dopravné a proto je základní dopravné 140.-Kč. Menší věci vám mohu posílat poštou za 70.-Kč. Vždy se se mnou předem spojte, abychom se mohli domluvit.
Profil uživatele
jam
Prodávající
Františkovy Lázně
Registrace: 29.6.2008

Jmenuji se Jarmila Měkynová, tímto vás vítám ve svém virtuálním obchodě a jsem ráda, že jste mně navštívili. Pletením a háčkováním se zabývám téměř celý život  a tento koníček jsem spojila i se svým zaměstnáním, protože provozuji už přes 20 let ve Františkových Lázních dva kamenné obchody s textilní galanterií, doplňky a oblečením, kde můžete mnou vyrobené originály ručně pleteného nebo háčkovaného oblečení a doplňků vidět osobně. Otevírací doba těchto je denně vč. sobot a nedělí . A samozřejmě mně moc těší, že teoreticky můžete potkat "mojí " čepici, šálu, halenku nebo svetr i různě po světě, protože spousta věcí putovala do Belgie, Holandska, Švýcarska, Itálie, Rakouska, USA a v největším objemu do Německa . Krom obchodů kamenných je  v provozu už pár let i obchod internetový. 

 Jsem plátce DPH, takže daňový doklad je samozřejmostí.

 Pletené nebo háčkované věci jsou z 95 % mé nápady, neboť jsem permanentně tvořící vodnář, vidím přízi a okamžitě mi jede hlavou několik možností , co z  ní udělat...  U  zbylých se nechám inspirovat obrázkem v časopise nebo zajímavé oblečení na někom vidím vzhledem k velikému množství mých " lázeňských" ,  převážně německých zákaznic. Díky  pravidelnému přísunu  mnoha zahraničních časopisů na ruční práce,  stále sleduji módní trendy a proto vždy najdete aktuálně zařazené výrobky

 Materiály používám pouze  kvalitní  - od různých renomovaných zahraničních výrobců jako je  Lang garn, On-line,  RICO design, Schachenmayr, Bergere de France, Pro lana, Drops,  Lamana, Mondial  atd.

Zde si můžete prohlédnout fotoreportáž z veletrhu Handarbeit + Hobby z Kolína nad Rýnem .

Nejsem příznivcem levných acrylů, takže tento materiál u mně najdete opravdu jen minimálně.  Jak už jste  jistě zjistili, každý můj výrobek je originál, vždy se něčím liší, nejsou dva stejné, nemůžete potkat duplicitní kopii . V popiskách u  zboží uvádím složení, protože mnozí na těle vše nesnesou. Všechny mé výrobky jsou značeny  visačkou , kterou vždy najdete u zboží. 

 Samozřejmě se také může stát, že tady na fler u mně nějaký výrobek zahlédnete a než se rozmyslíte, už tu zase není, protože se prodal jinde a musela jsem ho tedy smáznout z nabídky (týká se zejména čepic ). V tomto případě mně kontaktujte vnitřní poštou a bude-li to v mých silách , zkusíme najít nějaké řešení. Zakázky z časových důvodů nepřijímám .

 V případě, že byste měli nějaké dotazy ať už týkající se výrobků nebo i obrovského sortimentu naší i dovozové galanterie a pletacích přízí, kontaktujte mně přes poštu , samozřejmě ráda odpovím. Sortiment je opravdu rozsáhlý, momentálně jsme někde na 3700 artiklech a samozřejmě budou další novinky.

 Na zakoupené zboží běží  14 denní lhůta k odstoupení od smlouvy a vrácení nenošeného, tedy nepoužívaného výrobku. Dopravné za vrácení zboží hradí kupující.

P.S. Za zimní sezónu prodám  mezi  500 -600 ks čepic a baretů, které musím vyrobit, nezbývá mi nic jiného, než dělat průběžně (v zimě, v létě)  a vám je nechám v nabídce celoročně. Takže až najdete zimní čepici zařazenou např. 5.července, fakt jsem se nezbláznila :-))

Způsob dopravy
Vzhledem k velkému množství zboží, které posílám , mám jako firma smlouvu o doručování obchodních a profi zásilek s přepravní službou DPD nebo PPL , takže zboží máte ode mně obvykle do 24 hodin po odeslání a většina zásilek odejde přes tuto přepravní službu. Cenu přepravného Vám účtuji pouze tu, co platím přepravci= 82.-Kč, DPH vám neúčtuji, to je v mé režii!!! . Menší věci, které se vejdou do obálky nebo ploché krabičky, jsou vyjímka a odešlu vám je vnitrostátně jako doporučený balík z pošty za 59.-Kč ( tady je v ceně započítána pevná obálka)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
723056
18.5.2018 I když ještě není ani léto, už pracuji na zimních čepicích a svetrech. Postupně je budu dávat do nabídky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím