Domů Profil prodejce jam
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Františkovy Lázně, ČR
  • 1464 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (521) 100%
Nadšenci: 1134
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1464
Registrace: 29.6.2008
Město: Františkovy Lázně
Stát: ČR
Důležitá informace: Denně zařazovány nové čepice

jam

/ Prodávající
Novinky
723056
18.5.2018 Od ledna zasílám zboží levněji a to balíkovnou nebo zásilkovnou (krom slunečníků, kde to kvůli rozměru nejde)

Jmenuji se Jarmila Měkynová, tímto vás vítám ve svém virtuálním obchodě a jsem ráda, že jste mně navštívili. Pletením a háčkováním se zabývám téměř celý život  a tento koníček jsem spojila i se svým zaměstnáním, protože provozuji už skoro 30 let ve Františkových Lázních kamenný  obchod, který se postupem času změnil z galanterie na dámské doplňky a  oblečení, kde můžete mnou vyrobené originály vidět osobně. Neobvyklým artiklem, který u mně také najdete v hojném počtu jsou háčkované slunečníky. Otevírací doba obchodu  je denně vč. sobot a nedělí ( pokud není zrovna nějaký zákaz ) . Internetový obchod funguje bez omezení. A samozřejmě mně moc těší, že teoreticky můžete potkat "mojí " čepici, šálu, halenku nebo svetr i různě po světě, protože spousta věcí putovala do Belgie, Holandska, Švýcarska, Itálie, Rakouska, USA a v největším objemu do Německa.

 Jsem plátce DPH, takže daňový doklad je samozřejmostí.

 Pletené nebo háčkované věci jsou z 95 % mé nápady, neboť jsem permanentně tvořící vodnář, vidím přízi a okamžitě mi jede hlavou několik možností , co z  ní udělat...  U  zbylých se nechám inspirovat obrázkem v časopise nebo zajímavé oblečení na někom vidím vzhledem k velikému množství mých " lázeňských" ,  převážně německých zákaznic. Díky  pravidelnému přísunu  mnoha zahraničních časopisů na ruční práce,  stále sleduji módní trendy a proto vždy najdete aktuálně zařazené výrobky

 Materiály používám pouze  kvalitní  - od různých renomovaných zahraničních výrobců jako je  Lang garn, On-line,  RICO design, Schachenmayr, Bergere de France, Pro lana, Drops,  Lamana, Mondial  atd.

Zde si můžete prohlédnout fotoreportáž z veletrhu Handarbeit + Hobby z Kolína nad Rýnem .

Nejsem příznivcem levných acrylů, takže tento materiál u mně najdete opravdu jen minimálně.  Jak už jste  jistě zjistili, každý můj výrobek je originál, vždy se něčím liší, nejsou dva stejné, nemůžete potkat duplicitní .

V popiskách u  zboží uvádím složení, protože mnozí na těle vše nesnesou. Všechny mé výrobky jsou značeny  visačkou , kterou vždy najdete u zboží. 

 Samozřejmě se také může stát, že tady na fler u mně nějaký výrobek zahlédnete a než se rozmyslíte, už tu zase není, protože se prodal jinde a musela jsem ho tedy smáznout z nabídky (týká se zejména čepic ). V tomto případě mně kontaktujte vnitřní poštou a bude-li to v mých silách , zkusíme najít nějaké řešení. Zakázky z časových důvodů nepřijímám .

 V případě, že byste měli nějaké dotazy ať už týkající se výrobků nebo i obrovského sortimentu naší i dovozové galanterie a pletacích přízí, kontaktujte mně přes poštu , samozřejmě ráda odpovím. Sortiment je opravdu rozsáhlý, momentálně jsme někde na 3700 artiklech a samozřejmě se to neustále mění a doplňuje.

 Na zakoupené zboží běží  14 denní lhůta k odstoupení od smlouvy a vrácení nenošeného, tedy nepoužívaného výrobku. Dopravné za vrácení zboží hradí kupující.

P.S. Za zimní sezónu prodám  mezi  500 -600 ks čepic a baretů, které musím vyrobit, nezbývá mi nic jiného, než dělat průběžně (v zimě, v létě)  a vám je nechám v nabídce celoročně. Takže až najdete zimní čepici zařazenou např. 5.července, fakt jsem se nezbláznila :-))

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím Balíkovny za 70 .-nebo Zásilkovny za cenu 80.-Kč. Vždy mi do zprávy napište adresu, do kterého výdejního místa jednoho nebo druhého dopravce chcete zaslat a u balíkovny i mailovou adresu! Výjimkou jsou pouze slunečníky, tak je jediná možnost zaslání PPL za 160.-Kč ( kvůli rozměru )
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jam

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--