Domů Profil prodejce jam
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Františkovy Lázně, ČR
  • 1473 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (524) 100%
Nadšenci: 1132
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1473
Registrace: 29.6.2008
Město: Františkovy Lázně
Stát: ČR
Důležitá informace: Téměř denně zařazovány nové čepice pletené nebo šité

jam

/ Prodávající
Novinky
723056
18.5.2018 Od ledna zasílám zboží levněji a to balíkovnou nebo zásilkovnou (krom slunečníků, kde to kvůli rozměru nejde)

Jmenuji se Jarmila Měkynová, tímto vás vítám ve svém virtuálním obchodě a jsem ráda, že jste mně navštívili. Pletením a háčkováním se zabývám téměř celý život  a tento koníček jsem spojila i se svým zaměstnáním, protože provozuji už skoro 30 let ve Františkových Lázních kamenný  obchod, který se postupem času změnil z galanterie na dámské doplňky a  oblečení, kde můžete mnou vyrobené originály vidět osobně. Neobvyklým artiklem, který u mně také najdete v hojném počtu jsou háčkované slunečníky. Otevírací doba obchodu  je denně vč. sobot a nedělí ( pokud není zrovna nějaký zákaz ) . Internetový obchod funguje bez omezení. A samozřejmě mně moc těší, že teoreticky můžete potkat "mojí " čepici, šálu, halenku nebo svetr i různě po světě, protože spousta věcí putovala do Belgie, Holandska, Švýcarska, Itálie, Rakouska, USA a v největším objemu do Německa.

 Jsem plátce DPH, takže daňový doklad je samozřejmostí.

 Pletené nebo háčkované věci jsou z 95 % mé nápady, neboť jsem permanentně tvořící vodnář, vidím přízi a okamžitě mi jede hlavou několik možností , co z  ní udělat...  U  zbylých se nechám inspirovat obrázkem v časopise nebo zajímavé oblečení na někom vidím vzhledem k velikému množství mých " lázeňských" ,  převážně německých zákaznic. Díky  pravidelnému přísunu  mnoha zahraničních časopisů na ruční práce,  stále sleduji módní trendy a proto vždy najdete aktuálně zařazené výrobky

 Materiály používám pouze  kvalitní  - od různých renomovaných zahraničních výrobců jako je  Lang garn, On-line,  RICO design, Schachenmayr, Bergere de France, Pro lana, Drops,  Lamana, Mondial  atd.

Zde si můžete prohlédnout fotoreportáž z veletrhu Handarbeit + Hobby z Kolína nad Rýnem .

Nejsem příznivcem levných acrylů, takže tento materiál u mně najdete opravdu jen minimálně.  Jak už jste  jistě zjistili, každý můj výrobek je originál, vždy se něčím liší, nejsou dva stejné, nemůžete potkat duplicitní .

V popiskách u  zboží uvádím složení, protože mnozí na těle vše nesnesou. Všechny mé výrobky jsou značeny  visačkou , kterou vždy najdete u zboží. 

 Samozřejmě se také může stát, že tady na fler u mně nějaký výrobek zahlédnete a než se rozmyslíte, už tu zase není, protože se prodal jinde a musela jsem ho tedy smáznout z nabídky (týká se zejména čepic ). V tomto případě mně kontaktujte vnitřní poštou a bude-li to v mých silách , zkusíme najít nějaké řešení. Zakázky z časových důvodů nepřijímám .

 V případě, že byste měli nějaké dotazy ať už týkající se výrobků nebo i obrovského sortimentu naší i dovozové galanterie a pletacích přízí, kontaktujte mně přes poštu , samozřejmě ráda odpovím. Sortiment je opravdu rozsáhlý, momentálně jsme někde na 3700 artiklech a samozřejmě se to neustále mění a doplňuje.

 Na zakoupené zboží běží  14 denní lhůta k odstoupení od smlouvy a vrácení nenošeného, tedy nepoužívaného výrobku. Dopravné za vrácení zboží hradí kupující.

P.S. Za zimní sezónu prodám  mezi  500 -600 ks čepic a baretů, které musím vyrobit, nezbývá mi nic jiného, než dělat průběžně (v zimě, v létě)  a vám je nechám v nabídce celoročně. Takže až najdete zimní čepici zařazenou např. 5.července, fakt jsem se nezbláznila :-))

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím Balíkovny za 70 .-nebo Zásilkovny za cenu 80.-Kč. Vždy mi do zprávy napište adresu, do kterého výdejního místa jednoho nebo druhého dopravce chcete zaslat a u balíkovny i mailovou adresu! Výjimkou jsou pouze slunečníky, tak je jediná možnost zaslání PPL za 170.-Kč ( kvůli rozměru )
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jam

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--