Domů Profil prodejce jamako
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 5, ČR
  • 11 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 22
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11
Registrace: 11.11.2010
Město: Praha 5
Stát: ČR

jamako

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás ve svém, úplně novém, kytkami vonícím obchodě. Moje přítelkyně tvrdí, že kytky jsou to jediné, pro co má smysl žít. Já vím o mnoha jiných důvodech, ale kytky a kytice jsou i u mne v přední linii. 

Nabízím vám sezóní vazby z rostlinného materiálu, teď, pro začátek na vánoční téma.  A pro inspiraci přidávám i několik kytic na ozdobení a provonění domova po vánocích. 

Kromě klasických vazeb mně inspiroval rostliný materiál k tvorbě obrazů ze suchých květin, trav a všeho ostatního, co v přírodě najdu a co mě zaujme.Úžasné množství struktur, barev a tvarů . Je zajímavé jak začneme jinak vnímat krásu listu nebo stébla trávy.

Všechny moje vazby jsou originály a proto je třeba vědět, že se dodané zboží může v jednotlivostech částečně lišit.

Kytice a ostatní dekorace vážu, až po obdržení objednávky, aby byly voňavé a čerstvé.Nejen živý ,ale i sušený materiál časem stárne.

 Zboží zasílám expresní poštou PPL.Je baleno do krabice a označeno jako křehké. V Praze je možné po telefonické domluvě vyzvednout osobně.

Aktuálně  k dopravě,PPL i Pošta pociťují svátky a lehce se zahlcují, Pokud to čas dovolí v okolí Prahy dovezu zboží osobně za cenu poštovného ve večerních hodinách a po tel. domluvě . Přeji krásné svátky   

Způsob dopravy
Zboží zasílám pouze expresní poštou PPL, balené v krabici a označení jako křehké. V Praze je možné zboží vyzvednout osobně po domluvě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jamako

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--