Profil uživatele
Jana Jakl
Prodávající
Praha
Registrace: 26.2.2011

Motto:

„Rozvíjet sebedůvěru lze nejlépe tak, že uděláme věci, kterých se obáváme. Zaznamenáme, že v popředí je strach, ale v pozadí schopnost ho překonat.“ James Cameron

 

Proč? No přece pro radost!!

Od mala jsem se ráda věnovala různým výtvarným technikám a šití. Pak mne ale osud zavál do technické profese,rodiny,dětiček a kreativním radovánkám byl konec! No konec jen do doby kdy jsem se potkala s kouzelným polymerem a následně cínem. Úplně jsem mu propadla  hnětu,cínuju a tvořím, šťastná jak blecha.  Ve své tvorbě se snažím být co nejvíc svá.

Moje šperky jsou většinou větší kousky pro sebevědomé nositelky, které se nebojí na sebe upozornit. Vznikají jako originály v počtu jednoho kusu (především co se týká tvorby z cínu a drahých kamenů).

Pokud budete mít nějakou představu toho svého šperku, kontaktujte mně a určitě ho spolu vymyslíme .

V případě jakékoliv nespokojenosti s výrobkem nebo reklamace (věřím že žádné nebudou) prosím nejdříve pište a komunikujte. Teprve potom prosím hodnoťte

Vám  přeji příjemné brouzdání v mém novém obchůdku a sobě co nejvíc spokojených vracejících se zákazníků.

JJ

 

Zde bych Vás moji milí ráda seznamovala s připravovanýmy, probíhajícími a nebo již ukončenými akcemi na kterých jsem se podílela svojí tvorbou. Pokud jste se nemohli na akci dostavit, doufám,že malá reportáž Vám udělá radost. Zde je první vlaštovka a ochutnávka. Doufám, že jich brzo bude celé hejno. 

Váš Janek1

 

Rádi Vás uvidíme na jarní výstavě minerálů, kde si budete moci udělat radost dárkem v podobě šperku, krásného kamínku, nebo jen načerpat jejich energii a pokochat se jejich krásou. Těšíme se na Vás.

pozvánka na výstavu
 
 
 
 
 
 
 

Za nevšedními kousky nejen do cukrárny -Flér Mag

 

 

https://www.facebook.com/LenkaBlazaArt/photos/pcb.952050784909657/912827865481142/?type=3&theater

 

Způsob dopravy
Česká pošta bublinkatá obálka nebo krabička s výplní.
Obchodní podmínky

POZOR! Nepovažuji za vadu kamenu, pokud není dokonalý, má-li třeba lehce jinou barvu, nějakou barevnou skvrnku, není-li broušen do hladka. Mám ráda ty kameny, které mají nějakou zvláštnost a jsou přirozené. 

Je li kámen dobarvovaný a vím to, vždy to uvádím. Pokud jsi nejsem jistá druhem použitého kamenu nevymýšlím si a napíšu to. 

Důležité upozornění: všechny zde uvedené údaje o léčivých vlastnostech drahých kamenů, polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecné známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči! V případě, že cítíte na sobě příznaky jakékoliv nemoci, vždy vyhledejte svého lékaře!Schopnosti léčivých kamenů používejte pouze jako dodatek ke konvenční léčbě, nikoliv jako její náhradu.

Přijetí a vyřízení objednávky, kupní smlouva. Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícího i prodávajícího s tímto návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně reklamačních podmínek a že s nimi souhlasí. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodávaného zboží. V případě, že tato situace nastane prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet a k uzavření Kupní smlouvy nedojde. Všechny objednávky přijaté tímto obchodem jsou závazné. Objednávku lze zrušit před její expedicí. V případě, že nebude objednávka zrušena do doby před expedicí a bude expedována může být po objednateli požadována náhrada nákladů spojená s expedicí zboží. O přijetí objednávky je kpující automaticky informován e-mailem. U každé položky je zobrazeno, zda je zboží skladem či nikoliv. Pokud zboží není na skladě či na skladě dodavatele budeme Vás neprodleně informovat o dalším termínu dodání. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
505758
1.5.2016 Rádi Vás uvidíme na jarní výstavě minerálů 14-15.5.na Výstavišti v Praze Holešovicích.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím