Domů Profil prodejce Jana Lahovská
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Praha 11 - Háje II, ČR
  • 26 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 124
Aktivita: aktivní
Prodáno: 26
Registrace: 16.11.2010
Město: Praha 11 - Háje II
Stát: ČR

Jana Lahovská

/ Prodávající
Novinky
405379
11.7.2015 Po delší pauze dnes opět otevírám. Budu ráda, když ke mně během dne zavítáte, zatím jsem vystavila pár mandal, další věci přibudou během dne. :-)

Malbě na sklo se věnuji asi od roku 2010, používajíc stabilní „zapékací“ barvy. Začínala jsem s ornamenty na sklenkách, ale časem jsem svůj záběr rozšířila na další nádobí či nádoby i na malované přívěsky na litých sklíčkách. Poslední dobou se zaměřuji především na mandaly, které ztvárňuji v různých kombinacích kontury a barev. Vytvářím je buď "na míru" přímo pro toho, kdo si je objedná a dá mi volnou ruku, anebo si lze vybrat z již hotových vzorů.

Své výtvory prodávám i na "venkovních" trzích, pročež zde pro jistotu uvádím týdenní dodací lhůty. Nabídku však průběžně aktualizuji, takže většinou jsem s to vše odeslat ihned po obdržení platby.

 
Další fotografie najdete v mé galerii.
Způsob dopravy
Zboží vložím do bublinkové obálky vyložené papundeklem, případně do podobně zabezpečené krabice, a zašlu Českou poštou jako doporučenou zásilku nebo coby křehký balík. V Praze se případně můžeme domluvit na osobním předání.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Jana Lahovská

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--