Profil uživatele
Jana Marad
Prodávající
Praha 2
Registrace: 30.1.2016

Vítejte u Marad!

A kdo že Marad vlastně je?

Děvče, které (jako většina obyvatel světa Fler) od mala rádo kutilo. Hrálo na klavír, malovalo, vyšívalo, vyrábělo vše možné i nemožné. Ve 13 jí představili šicí stroj. Historka o tom, jak máminu noční košili přetvořila na 2 halenky je dodnes legendární.

Před pár lety Marad vážně onemocněla. Když se opět postavila na nohy rozhodla se, že život je moc krátký na to, aby ho proseděla v kanceláři. Vrátila se k šicímu stroji, a z mladického flirtu se stala láska na celý život.

Barvy, látky, a ten skvělý pocit když se vám podaří vyrobit něco hezkého. Proto se Marad věnuje šití.

Domácnost sdílí s hodným mužem, a dvěma ne vždy hodnými kočkami. Mainská divoška Naisha je nejen hlavní kontrolorkou, asistentkou, ale i modelkou.

A teď by Marad ráda šila i pro Vás.

Najdete zde jen věci, které jsou s láskou a pečlivostí vyrobené, často dle vlastních návrhů. Šijeme pouze to, co bychom rádi sami používali.

Šijeme i na zakázku! Pokud nenajdete přesně to, co hledáte. Pokud se Vám bude nějaké zboží líbit, ale nehodí se Vám barevně nebo velikostí. Neváhejte se ozvat! Ideálně vnitřní poštou, z okna bychom to nemuseli slyšet.

Výrobky zasíláme do 3 pracovních dní od připsání platby, v případě šití na přání termín závisí na počtu rozpracovaných zakázek, maximálně 3 týdny.

Doufám, že se Vám u Marad bude líbit, a budete spokojení.

Hezký den!

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty, v bublinkové obálce nebo v krabici. Větší zásilky jako Balík do ruky. Pokud máte zájem o osobní odběr zboží, prosím kontaktujte mě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.