Profil uživatele
Jana Marad
Prodávající
Praha 2
Registrace: 30.1.2016

Vítejte u Marad!

A kdo že Marad vlastně je?

Děvče, které (jako většina obyvatel světa Fler) od mala rádo kutilo. Hrálo na klavír, malovalo, vyšívalo, vyrábělo vše možné i nemožné. Ve 13 jí představili šicí stroj. Historka o tom, jak máminu noční košili přetvořila na 2 halenky je dodnes legendární.

Před pár lety Marad vážně onemocněla. Když se opět postavila na nohy rozhodla se, že život je moc krátký na to, aby ho proseděla v kanceláři. Vrátila se k šicímu stroji, a z mladického flirtu se stala láska na celý život.

Barvy, látky, a ten skvělý pocit když se vám podaří vyrobit něco hezkého. Proto se Marad věnuje šití.

Domácnost sdílí s hodným mužem, a dvěma ne vždy hodnými kočkami. Mainská divoška Naisha je nejen hlavní kontrolorkou, asistentkou, ale i modelkou.

A teď by Marad ráda šila i pro Vás.

Najdete zde jen věci, které jsou s láskou a pečlivostí vyrobené, často dle vlastních návrhů. Šijeme pouze to, co bychom rádi sami používali.

Šijeme i na zakázku! Pokud nenajdete přesně to, co hledáte. Pokud se Vám bude nějaké zboží líbit, ale nehodí se Vám barevně nebo velikostí. Neváhejte se ozvat! Ideálně vnitřní poštou, z okna bychom to nemuseli slyšet.

Výrobky zasíláme do 3 pracovních dní od připsání platby, v případě šití na přání termín závisí na počtu rozpracovaných zakázek, maximálně 3 týdny.

Doufám, že se Vám u Marad bude líbit, a budete spokojení.

Hezký den!

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty, v bublinkové obálce nebo v krabici. Větší zásilky jako Balík do ruky. Pokud máte zájem o osobní odběr zboží, prosím kontaktujte mě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
665985
26.10.2017 V tuto chvíli nemohu ze zdravotních důvodů přijímat objednávky na šití na zakázku. Děkuji za pochopení!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.