Profil uživatele
Jana Staňková
Prodávající
Vysoké Mýto
Registrace: 22.2.2009

 

 

K malování mandal jsem se dostala, když jsem zůstala v invalidním důchodu a věděla jsem, že si musím najít nějakou činnost. Potřebovala jsem vyplnit volný čas, chyběla mně společnost lidí. Nápad s malováním mandal přišel náhle jednou v noci, kdy jsem nemohla spát. Přijde mi to jako boží vnuknutí, malování mně přináší chvíle uspokojení, vnitřního klidu a štěstí. Tvorba mně dá zapomenout na životní starosti, snažím se předat tato pozitiva i ostatním lidem.

Mandaly maluji na keramické dlaždice kvalitními barvami na keramiku. Na zadní straně je popis na ručně vyráběném losinském papíře. Všechny mandaly jsou signovány J.S a jsou opatřeny jednoduchým dřevěným rámečkem. Jednu mandalu vytvářím podle obtížnosti dvanáct až patnáct hodin, neboť pracuji "tečkovací technikou".

Svoji tvorbu prezentuji v galeriích, v listopadu 2008 a v dubnu 2010 jsem měla samostatnou výstavu v Mezinárodním centru duchovní obnovy v Hejnicích. Zúčastňuji se Mezinárodních veletrhů Esoterika v Praze, Astrologických víkendů v Brně-Lužánkách a v Litomyšli a mnoha jarmarků. V prosinci 2009 jsem uspořádala výstavu v čajovně "U Džoudyho" v Praze, kde vernisáž zahájila paní Květa Fialová. V září a říjnu 2010 proběhla moje výstava na zámku v Nových Hradech. V letech 2011 a 2012 byly výstavy v muzeích Vysoké Mýto, Choceň a v galerii Antik hotel Sofia v Litomyšli. Venisáže tam byly doplněny koncertem tibetských mís. V současné době chystám výstavu ve skanzenu Betlém v Hlinsku a v muzeu v Lanškrouně. Mandaly dodávám na prodej i do prodejny U Džoudyho v Praze a do Galerie Rubikon v Olomouci.

Mým velkým přáním je, aby moje mandaly, malované s velkou láskou, přinášely radost i druhým.

Všem přeji jen samé sluníčkové dny!

P.S.Jen bych se chtěla omluvit za kvalitu některých fotografií, ale já se polepším :)

Způsob dopravy
Česká pošta,zasíláno jako balík označený jako křehké zboží, pojištěný, baleno ve dvou bublinkových obálkách.Proto ta vyšší cena... Podmalby a skleněné závěsy zasílány jako doporučený dopis.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.