Profil uživatele
Jana Zwinsová
Prodávající
Brno
Registrace: 29.9.2014

 *G A L E R I E  J A N Y  Z W I N S O V É * malovaný svět pro dobré (pou)žití

20.VÝROČÍ PROFESIONÁLNÍ TVORBY-DĚKUJI VÁM!!!Štěstí

 Krásný,malovaný den....

Jsem Jana Zwinsová, brněnská malířka a výtvarnice. Profesionální tvorbě se věnuji od roku 1997 a za tu dobu se mé obrazy a obrázky rozletěly do různých koutů světa a jsou zastoupeny v galeriích a soukromých sbírkách nejen u nás, ale také ve Francii, Itálii, Anglii, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Austrálii, Španělsku nebo Japonsku atd.. A tady, v tomto koutku světa, bych Vám chtěla nabídnout kromě obrazů a obrázků také jiné autorské malované věci, zarámované reprodukce,přáníčka,kabelky,šperky....Umělecky ztvárňuji FILMOVÉ KLAPKY pro ZLÍNSKÝ FILMOVÝ FESTIVAL,malovala jsem pro KONTO BARIÉRY a charitativní projekt ZLÍNSKÁ CIHLA aj.U nás vystavuji v několika báječných a prestižních galeriích v Brně,Olomouci,Pardubicích,Zlíně,Liberci,Praze,Tišnově,Přerově,Táboře...

Vítejte do světa fantazie, na cestě příběhů ukrytých v každém z nás...

 Zde to jest chráněno autorským zákonem č.121/2000 sb. Díky!

 V Brně je možné osobní předání-po uhrazení objednávky bankovním převodem!  ************************************************************! ! ! Někdy se může stát, že z nabídky této galerie něco  " z m i z í " . To proto, že když ke mě přijede galerista pro nové obrazy (někteří jsou z docela velké dálky),tak si toho někdy vybere trochu víc,než se plánovalo....... Když se tak stane, budu se vždy snažit zdejší nabídku brzy doplnit.  A Vám všem moc moc děkuji za přízeň.........! ! !

************************************************************       "VYŠLI JSME Z VESNICE:TAM ZAČÍNALA POHÁDKOVÁ ŘÍŠE A JÁ JSEM POCÍTIL,JAK SE VE MNĚ RODÍ LÁSKA,KTERÁ MĚLA TRVAT PO CELÝ MŮJ ŽIVOT."  (Marcel Pagnol,Jak voní tymián)  ___________________________________

KATALOGOVÉ POZDRAVY Z VÝSTAV V JAPONSKU.....

 KALENDÁŘE PLNÉ KLAPEK.....

 

 

Způsob dopravy
Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží zasíláno Českou poštou jako balík do ruky za cenu od 135,- do 200,-kč dle objemu zásilky nebo doporučený balíček za cenu od 55,- do 110,- dle objemu zásilky.NA SLOVENSKO A JINÉ ZAHRANIČÍ JE POŠTOVNÉ VYŠŠÍ DLE TARIFŮ.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí občanským zákoníkem. Kupující má možnost odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. 

Kupní smlouva vzníká v okamžiku odeslání objednávky na adresu kupujícího. Nakupující je o odeslání informován na kontakt, který uvedl v objednávce, po přijetí platby na účet prodávajícího.

Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně (e-mail, sms) prodávajícího. Zboží musí být nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání poškození zboží při přepravě. Vrácené zboží není možné zasílat na dobírku, takovou zásilku není možné akceptovat.

Částka za vrácené zboží bude kupujícímu vrácena po převzetí zboží prodavajícím. Poštovné hradí kupující.

Ke každé objednávce je vystaven doklad, který současně slouží jako záruční list. Záruka se nevztahuje na vady spojené s užíváním.

Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží zasíláno Českou poštou jako balík do ruky nebo doporučený balíček za cenu tarifu České pošty.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
657261
26.9.2017 Obrázek "V ROZLETU..." a mějte se moc pěkně!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.