Domů Profil prodejce JanaMu
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Blažovice, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 15
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 9.10.2012
Město: Blažovice
Stát: ČR

JanaMu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím Vás. Říkám si JanaMu a těším se, že jste si našli volnou chvilku a navštívili mou stránku, i když máme všichni v tomto uspěchaném životě  málo času.  A právě navzdory tomu jsem si sama pro sebe udělala čas a jako formu relaxace jsem tvořila nejdříve sama pro sebe a později pro známé. Začala jsem od šití, korálkování apod. Poté jsem viděla pořad o sklu a drátkování, který mne zaujal. Začala jsem se tomu věnovat. Sehnala jsem si knížky a časopisy a "naučila" jsem se techniku. Začala jsem vytvářet šperky a ozdoby sklenic a džbánů podle staré techniky. Postupem času se snažím přidat do svých výrobků něco ze sebe. Jsem spokojená, když někomu svým výtvorem udělám radost. Pokud se Vám mé výrobky zalíbí, budu jen ráda.

Způsob dopravy
Zboží posílám do tří dnů od připsání platby doporučeně Českou poštou. Cena psaní je 55,- a cena většího balíku se může pohybovat od 60,- do 160,- záleží na váze balíku. Fakturu naleznete k vytištění u své objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JanaMu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--