Domů Profil prodejce Janča D
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha - Kolovraty, ČR
  • 2 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 30
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 15.8.2010
Město: Praha - Kolovraty
Stát: ČR

Janča D

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den.

Vítám vás ve svém obchůdku. Dovolte, abych se Vám představila. Jsem obyčejná ženská s dvěma dětmi, dvěma kočičkami a jedním pejskem. Háčkovat mě naučila moje babička a myslím, že by se jí výsledek jejího úsilí líbil (v dětství jsem to motala hrozně - a někdy i naschvál, protože mě to nebavilo a raději bych lítala s dětmi). Až mnohem později jsem pochopila, jaký dar mi babička dala - úžasnou relaxaci, při které se vyčistí hlava, a také pocit radosti, když se dílo podaří. Ráda dělám svými výrobky radost i ostatním a chtěla bych potěšit i Vás.

Pokud si nevyberete z mé nabídky hotových výrobků, jsem schopna vyrobit i dečky na objednávku - jakékoliv rozměry a tvary, umím krajkové vzory, filetové háčkování, bruselskou krajku, háčkovaný patchwork... Určitě se dohodneme, pokud mi sdělíte své přání. Těším se na Vás, Jana.

 

 

Způsob dopravy
Zboží bude dopraveno Českou poštou v krabičce, proloženo hedvábným papírem, menší zásilky v obálce jako cenné psaní. Je možné dohodnout i jiný způsob přepravy.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Janča D

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--