Profil uživatele
Janča D
Prodávající
Praha - Kolovraty
Registrace: 15.8.2010

Dobrý den.

Vítám vás ve svém obchůdku. Dovolte, abych se Vám představila. Jsem obyčejná ženská s dvěma dětmi, dvěma kočičkami a jedním pejskem. Háčkovat mě naučila moje babička a myslím, že by se jí výsledek jejího úsilí líbil (v dětství jsem to motala hrozně - a někdy i naschvál, protože mě to nebavilo a raději bych lítala s dětmi). Až mnohem později jsem pochopila, jaký dar mi babička dala - úžasnou relaxaci, při které se vyčistí hlava, a také pocit radosti, když se dílo podaří. Ráda dělám svými výrobky radost i ostatním a chtěla bych potěšit i Vás.

Pokud si nevyberete z mé nabídky hotových výrobků, jsem schopna vyrobit i dečky na objednávku - jakékoliv rozměry a tvary, umím krajkové vzory, filetové háčkování, bruselskou krajku, háčkovaný patchwork... Určitě se dohodneme, pokud mi sdělíte své přání. Těším se na Vás, Jana.

 

 

Způsob dopravy
Zboží bude dopraveno Českou poštou v krabičce, proloženo hedvábným papírem, menší zásilky v obálce jako cenné psaní. Je možné dohodnout i jiný způsob přepravy.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím