Domů Profil prodejce Jane Art
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 17 hodin.
  • Kunžak, ČR
  • 5325 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1833) 100%
Nadšenci: 4827
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5325
Registrace: 29.5.2011
Město: Kunžak
Stát: ČR

Jane Art

/ Prodávající
Novinky
755324
15.10.2018 Nově jsme naši nabídku Jane Art rozšířili o přírodní mýdla.

 

  

Díky velké pracovní vytíženosti je doba vyřízení objednávky, týden až 14 dní.

Aktuální stav džínoviny - černá

Děkuji za pochopení Jana

 

 

                     

     

 

Jmenuji se Jana Heroutová a tvořím pod značkou Jane Art.

zde něco málo o mě https://www.fler.cz/magazin/jane-art-tvorim-i-kdyz-spim-1244

Dcerka Terka  pak prodává pod svou značkou čistě přírodní mýdla

https://www.fler.cz/mydlarna-nezarka

Mé výrobky jsou ve stylu nezávislé a originální tvorby. Mám ráda neotřelé kombinace materiálů a hlavně miluji barvy a na mé tvorbě je to vidět.

 

Přírodní mýdla 

Nově jsme naši nabídku Jane Art rozšířili o přírodní mýdla. V naší mýdlárně v jižních Čechách s láskou k přírodě a našim zákazníkům ručně vyrábíme přírodní mýdla z rostlinných olejů, sušených bylin a 100 % esenciálních olejů. Každé mýdlo je specifické svou recepturou a má různé účinky. Najdete zde např. hydratační mýdlo pro suchou pleť, mýdlo na pleť s nedokonalostmi, intimní mýdlo, hypoalergenní mýdlo s měsíčkem pro nejmenší nebo např. mýdlo s dřevitou vůní cedru a santalu pro pány.Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte se na nás obrátit s dotazem.

 

 

 

V březnu 2015  značka Jane art získala od úřadu průmyslového vlastnictví zápis o registraci ochranné známky.

Díky velké pracovní vytíženosti odesílám balíčky jednou týdně. Věnujte prosím velkou pozornost obchodním podmínkám, které jsou vypsané zde v profilu a údržbě výrobků ( praní na 30 stupňů a nedávat zboží do sušičky). Přejde se tím případným nepříjemným neschodám a je dobré vědět před uzavřením obchodu všechy informace.

 

 

 

Nebráním se možným úpravám výrobků  a je možné i šití na zakázku...pište ráda odpovím...Jana

ŠITÍ NA ZAKÁZKU:

Před zadáním zakázkové objednávky do výroby je třeba si uvědomit, že se jedná o originální tvorbu a žádný výrobek nebude 100% stejný jako výrobek podle, kterého se zakázka bude vyrábět. Ale mou  snahou bude se předloze co nejvíce přiblížit. Vyhrazuji si však případné menší změny  a tyto změny nejsou důvodem reklamace. 

U zboží šitého na zakázku  se specifickými požadavky ( např. vlastní aplikační návrhy, jiná kombinace barev, velikost do 36 - 94 cm přes boky  vnejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku... a naopak velikost nad 46- 120 cm přes boky v nejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku  ),nebo u mikiny délka kratší než - li 60 cm,  je nutná záloha ve výši 50 % z celkové ceny výrobku. Dále se za šití na zakázku považuje takové, u kterého jsou zadané konkrétní rozměry postavy a to obvod hrudníku, boků, délka . Pokud u objednávky zadáte pouze velikost dle evropské velikostní tabulky např. vel. 36, 38 atd, tak toto šití na zakázku není. Pokud dojde již k rozpracování nebo ušití zakázky a přesto se zákazník rozhodne od objednávky odstoupit, záloha  ve výši 50% z celkové ceny výrobku se nevrací. Tato záloha je cena materiálu.....vše potřebné se dohodne předem vnitřní poštou. Pokud chcete zaslat ústřižek látky, ze které se bude výrobek šít...napište, ráda zašlu. U zboží šitého na zakázku je třeba osobní návštěva, pokud není možná, zákazník na sebe bere riziko a pokud se dohodnem na vrácení zboží, tak poštovné hradí ( i zpětné zaslání ) sám nakupující. Je třeba si uvědomit, že zboží šité na zakázku je šité bez zkoušky a je možné, že bude potřeba nějaká úprava, v  tomto případě si poštovné  hradí sám nakupující, poštovné za zpětné odeslání zboží platí Jane Art. Případná úprava je zdarma.

Dále se šití na zakázku  považuje takové šití, pokud se výrobek bude šít podle konkrétních vámi dodaných rozměrů. 

Šití velikostí do 36velikost  - 94 cm přes boky  vnejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku... a naopak velikost nad 46- 120 cm přes boky v nejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku   a délka mikiny kratší než 60 cm se došívá na zakázku.Šití na výšku postavy nižší než 165 cm a vyšší než 175 cm, kvůli úpravě délky je šití na zakázku. Tyto velikosti nejsou v běžné nabídce a tento prodej se pak řídí podmínkami jaké jsou u zakázkové výroby  - toto zboží nelze do 14-ti dní vrátit

Jak se správně měřit:

Snížený pas pro sukně i kalhoty se měří cca 5 cm pod pupíkem, obvod boků se měří v tom nejširším místě zhruba ve výšce rozkroku. Délka na sukně i kalhoty se měří po boční straně.

U mikiny se délka měří od ramene a délka rukávu v pokrčeném stavu ruky( posadíte si dlaň do pasu) Délka mikny pak po zádech od ramenesměrem dolu.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ :

Zboží lze do 14-ti dnů vrátit nepoškozené, zabalené, nenošené, neprané  a zaslané na mou  adresu. Náklady na poštovné nazpět hradí nakupující.

Je však nutné o vrácení zboží  předem informovat, pokud se se mnou o vrácení zboží předem nedohodnete , nebude na balíček brán zřetel. Nepřijímám nečekané zásilky.

Hned po jeho přijetí peníze zasíláme na Váš účet. Zboží vyráběné na zakázku   zpět nepřijímáme. Jedná se o zakázkové šití a to vrátit nelze. Zpět přijímáme jen zboží z aktuální nabídky. Zboží se musí vrátit ve stejném stavu jako bylo odesláno, i s cedulkou o složení a údržbě...pokud ne bude s ceny odečten poplatek za uvedení zboží do původního stavu. Šití na zakázku není zboží, které je velikostech od 36 - 94 cm přes boky  vnejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku... do velikosti   46- 120 cm přes boky v nejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku nebo s délkou mikiny kratší než 60 cm. V jiných velikostech došívám vždy na zakázku a svou objednávkou dáváte souhlas k výrobě onoho výrobku.

Pokud je u sukní  požadovaná boční délka kratší než  50 cm, u šatů délka měřená od ramene kratší než  90 cm na přání zákazníka a jeho zadaných rozměrů, tak je toto zboží upraveno od základního střihu na přání zákazníka  a takové zboží také nelze vrátit. Takto ušité zboží je zboží ušité na zakázku dle přání zákazníka a toto zboží vrátit nelze.

Nelze také vrátit zboží , na kterém byly prováděny úpravy jak od Jane art na přání zákazníka nebo od samotného zákazníka. Pokud chce zákazník zboží upravit, preferuji osobní návštěvu....pokud si zákazník našpedlí výrobek sám, tak za toto zašpendlení ručí sám a takovéto zboží nelze reklamovat. Úprava je vždy zdarma.

 

Výměna zboží:

zboží lze vyměnit za jiné nebo za jinou velikost za poštovné 60 Kč. Pokud dojde k vrácení vyměněného zboží, tak se druhé poštovné 60 Kč odečte z vrácené částky. 

 v případě odstoupení od smlouvy ponese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží, a jde-li o smlouvu uzavřenou prostřednictvím prostředku komunikace na dálku.

Zboží lze do 14-ti dnů vrátit nepoškozené, zabalené, nenošené, neprané  a zaslané na mou adresu . Zpětné poštovné pak hradí nakupující.

Šití velikostí do 36 a a naopak nad 46 se došívá na zakázku. Tyto velikosti nejsou v běžné nabídce a tento prodej se pak řídí podmínkami jaké jsou u zakázkové výroby  - toto zboží nelze do 14-ti dní vrátit

V běžné mé nabídce jsou velikosti 36, 38, 40, 42, 44 a vše je šité nad výšku 165 cm a výše. Toto zboží lze do 14- dní vrátit nepoškozené, nenošené a neprané. Jakékoliv úpravy jsou už výrobou na zakázku  např. zkrácené kalhoty přímo na Vaší postavu, nelze pak vrátit. 

Je však nutné o vrácení zboží  předem informovat, pokud se se mnou o vrácení zboží předem nedohodnete , nebude na balíček brán zřetel. Nepřijímám nečekané zásilky.

 

velikost do 36 - 94 cm přes boky  vnejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku... a naopak velikost nad 46- 120 cm přes boky v nejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku  

TVORBA CEN:

Cena za materiál je nedílnou součástí ceny výrobku. Z tohoto důvodu může docházet k rozdílu ceny u stejného střihu výrobku, stejně náročného na výrobu, ale z jiného materiálu. Látky odebíráme od více dodavatelů, různé materiály jsou jinak náročné na výrobu a  proto mohou být i velké rozdíly v  ceně. Někdy se ten rozdíl pohybuje i 100% za metr látky. Proto ty různé ceny u stejných střihů výrobků.....rozdíl nedělá cena za práci, ale právě za použitý materiál. Děkujeme za pochopení

Faktura, daňový doklad:

Faktura / daňový doklad je na Fleru vystavená a  archivována u přijaté objednávky. Je tak kdykoliv k dispozici. Pokud máte zájem o fakturu v tištěné podobě, napište prosím. Děkuji

 

Obchodní podmínky

 

BALNÉ:

Cena poštovného  

 Česká pošta - platba předem 80 Kč ,

Česká pošta - platba dobírkou 160Kč,

PPL - platba předem 160Kč,

PPL - platba dobírkou 190Kč

....zboží je  odesláno v igelitové obálce

 

Údržba výrobků

Všechny zakoupené oděvy je nuté prát na 30 stupňů. Pokud je na výrobku našitá aplikace, tak je nutné aplikaci žehlit po rubové straně nebo přes bavlněný hadřík. Pokud je výrobek ozdoben ručním sítotiskem, je možné tento sítotisk přežehlit. Nedoporučuji dávat mé výrobky do sušičky.

Je nutné veškeré výrobky prát n 30 stupňů, pokud není uvedeno jinak.

 v případě odstoupení od smlouvy ponese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží.

záruka u zboží je 24 měsíců.

Jak se správně měřit:

Snížený pas pro sukně i kalhoty se měří cca 5 cm pod pupíkem, obvod boků se měří v tom nejširším místě zhruba ve výšce rozkroku. Délka na sukně i kalhoty se měří po boční straně.

U mikiny se délka měří od ramene a délka rukávu v pokrčeném stavu ruky( posadíte si dlaň do pasu) 

Kontaktní údaje:

 Bc. Jana Hlínová, Pivovarská 295 Strmilov 37853 tel. 775684261

 

elektronická adresa pro zaslání pošty je vnitřní pošta na adrese www.fler.cz/jane-art

Odeslání zboží:

zboží se odesílá po přijetí platby do tří až pěti pracovních  dní....podle vytíženosti. V případě dovolené nebo nemoci bude dodací lhůta delší, v tomto případě bude vše vypasné v profilu a tím budete ještě před objednávkou informováni o této skutečnosti.

Objednávkou, kterou učiníte souhlasíte s obchodními podmínkami zde vypsané.

 

Způsob dopravy
Dopravce - Česká pošta, platba předem na účet. Česká pošta - platba dobírkou. Možnost i zasílání službou PPL. Zasíláno v igelitové obálce.Více informací o cenách poštovného naleznete při objednávání nebo v obchodních podmínkách.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Jane Art

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--