Profil uživatele
Jane Ex
Prodávající
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Registrace: 14.7.2012

 Krásný den,

 Buďte vítáni, na chvíli se zastavte, rozhlídněte se, kochejte se... vyberte si.

 

Já jsem... kde začít... já jsem já:) Jako slepý k houslím jsem přišla kdysi na uměleckou školu, tam si mě nechali, učili, chválili... já se vyvíjela, přešla na univerzitu, studovala design, objevovala velkoměsto, a celý svět... A někde mezi vysedáváním u grafických programů a utíkáním do přírody,  do luk a polí na koňském hřbetě, jsem objevila i svůj svět šperků a začala tvořit. Ne sama sobě do šuplíku, ale pro potěšení ostatních, pro vykouzlení úsměvů...

 

Proto jsem i tady, a nabízím vám svojí tvorbu z náušniček omotaných drátkem, recyklovaných pet lahví a ketlovaných z korálků.

 

Ráda odpovím na vaše dotazy, nebo pro vás vyrobím originální kousek dle vašeho přání. Ráda si s vámi i vyměním zkušenosti po zprávách, vyslechnu váš názor.

 

 

 

Děkuji za váš strávený čas, srdíčka i vzkazy a budu ráda když sem opět zase nahlédnete.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně prostřednictvím České pošty, zabalené v bublinkové obálce. Zpravidla do 2 pracovních dnů po připsání částky na účet. Po domluvě je možné osobní předání v Českých Budějovicích a v Praze Dejvicích (neplatíte poštovné).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím