Domů Profil prodejce janhachran
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 3 - Žižkov, ČR
  • 53 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 58
Aktivita: aktivní
Prodáno: 53
Registrace: 15.10.2015
Město: Praha 3 - Žižkov
Stát: ČR

janhachran

/ Prodávající
Novinky
583819
31.12.2016 Vážené přátelé,
přeji všem krásný den, rád bych vám popřál vše nejlepší do nového roku 2017 a zároveň bych vás rád informoval, že mám nový produkt - umělecký Dámský šátek s motivem bohyně Astarté :-)

Vážené dámy, vážení pánové, vážení návštěvníci!

Dovolte mi, abych Vás co nejsrdečněji přivítal na svém profilu zde na Fleru. Jmenuji se Jan Hachran a jsem mladý výtvarník, malíř, ilustrátor a designér. Tvořím již několik let a za tu dobu jsem získal poměrně velké množství zkušeností, zdokonalil svou techniku a pokud se mohu trochu pochlubit, tak v současné době se mi daří prodávat má díla do celého světa.

Malovat jsem začal, když mi bylo kolem patnácti, šestnácti let, kdy jsem se zamiloval do jedné dívky a přemýšlel, čím ji zaujmout. Onehdá jsem si sedl na terasu před dům a přemýšlel: "Co mají asi holky nejraději?" Možná to zní při zpětném pohledu trochu komicky, ale jediné co mě napadlo, bylo zlato a květiny. Začal jsem tedy zpočátku malovat jednoduché obrázky s květinovými ornamenty, mezi kterými poletovali motýli a proplétala se různá zvířata. Následně jsem tajně bral dědovi zlatěnku a tyto motivy pozlatil a vybarvil. Ačkoliv mi to nakonec nevyšlo, objevil jsem malování a umění, kterému jsem se začal věnovat naplno, pracoval jsem na sobě a objevoval nové postupy a techniky. Dalším důležitým zlomem pro mě bylo, když mě uchvátila evropská ezoterická tradice, která vychází z křesťanství, kabaly a mystického judaismu, hermetismu a hermetických věd (alchymie, astrologie, magie), zednářské symboliky a z mýtů starých národů, zejména starověkých Řeků a Egypťanů. Postupně se mi pod rukama začal rýsovat osobitý styl, což mě vedlo k tomu, že jsem mu dal oficiální formu, dal mu název MAGICKÝ ORNAMENTALISMUS a vytyčil jeho základních 7 pilířů:

 1) Vytvořit pomyslný průsečík mezi třemi světy: světem mýtů, legend, mystiky a ezoteriky, světem přírody a světem snů, krásy a vizí lidského ducha

2) vytváření pěkných a esteticky hodnotných věcí

3) spojení mystiky a duchovna s uměním

4) alchymistický pokus o přeměnu a všeobecné povznesení lidstva jako celku

5) ochrana a rozvíjení židovsko - křesťanko - antické kultury

6) snaha o to, aby všechny předměty, které člověka obklopují byly esteticky co nejhodnotnější, a aby spolu co nejvíce souznily

7) podpora vlasteneckých hodnot a reflexe vlasteneckých témat v umění

Poté co jsem toto udělal se věci začali poměrně hýbat, začal jsem svá díla prodávat a o magický ornamentalismus se začali lidé zajímat, za což jsem velmi vděčný a chtěl bych tímto poděkovat všem těmto lidem, kteří mi ze začátku radili a pomáhali.

Nyní studuji na Karlově univerzitě medicínu, což mě také velmi inspirovalo a od té doby se snažím pomocí magických zákonů všechna svá díla komponovat tak, aby vyzařovala velké množství pozitivní a léčivé energie a tím pádem přinesla svému majiteli štěstí, hojnost a spokojenost.

V současné době se věnuji zejména uměleckému sítotisku a pracuji na mystickém cyklu Historia symbolica, který čerpá z tradic evropské mystiky a ezoteriky. Neomezuji se jen na tisky a obrazy, snažím se pracovat na rozličných uměleckých projektech a navrhovat a vyrábět různé designové předměty. Pracuji též na zakázku například na ilustracích, či na návrzích log pro různé firmy a jejich projekty. Svou tvorbu jsem nedávno kromě jiného spojil i se svým zájmem o kulturu slovanských národů a z toho vzniknul další velký výtvarný projekt s názvem Slované v obrazech a poezii, jehož vyústěním bude vydání čtivé ilustrované knihy o slovanských národech. V jeho rámci vznikají nejen zlacené grafiky, ale i šátky nebo manžetové knoflíčky.

Závěrem bych Vám chtěl moc poděkovat, že jste zde návštívili můj profil a budu rád, pokud Vás některé mé dílo zaujme.

 S úctou a přáním všeho nejlepšího

Jan Hachran

Způsob dopravy
Česká pošta, PPL, Osobní Předání Zboží balíme do speciální kartonové krabice
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od janhachran

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--