Domů Profil prodejce Jankaaaaa
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Všenory, ČR
  • 184 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (198) 100%
Nadšenci: 152
Aktivita: aktivní
Prodáno: 184
Registrace: 7.6.2008
Město: Všenory
Stát: ČR

Jankaaaaa

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Kolekce L´AUTOMNE

Kolekce WONDERLAND

______________________________________________________________

.. a je tady chvilka pro představení:

 

Tak tedy – jmenuju se Janka.

Nežiju v Praze, ale to mi nebrání ji každý den navštěvovat. Mám to štěstí, že bydlím (i s dost početným zvířectvem - nedávno jsme se rozmnožili o druhého kocoura a třetího psa) v malém rodinném domku s velkou zahradou. V současné době studuju VŠ a asi právě proto stále častěji utíkám ke kreativní práci, při které jsem pouze já pánem své vlastní fantazie a myšlenek.

Tvořím vlastně od už malička. Mezi první náznaky nějakého kreativního pudu v mé paměti můžu asi zařadit vyšívání ve školce, na které jsem dobrovolně vždycky chodila, ač bylo trestem pro zlobivější děti:-) Poté jsem samovolně našla cestu ke korálkům a k malování.

Inspiraci sbírám všude, kde se dá - nejvíc jsem si ale oblíbila všechno, co je francouzské. A to nemluvím jen o hudbě a jídle (ach, croissanty!!), ale i jejich památkách a městech jako je třeba Paříž nebo Marseille. Na mých dílech je to občas znát :-)

Ráda tvořím. Vrhám skoro do všech projektů - mezi moje oblíbené techniky šperkařství patří práce s korálky, křišťálovou pryskyřicí, a nově jsem objevila kouzlo plsti/ovčího rouna a polymerové hmoty FIMO.

Nyní se asi nejvíce věnuju křišťálové pryskyřici a plstění. Na pryskyřici mě uchvacuje, že kdykoli najdu nějaký zajímavý motiv (v novinách, na letácích, v časopisech, …) můžu z něho udělat originální šperk. Zvlášť oblíbené mám pak magnetky, které mají své nesporné místo na mé lednici :-)

Na plstění mám nejradši okamžik, kdy se „chuchvalec“ ovčí vlny neidentifikovatelného tvaru začíná pod mými prsty probouzet a měnit v určitý tvar, kterému tak dávám jeho vlastní duši. A navíc plsť je barevná, veselá a hlavně – hravá :-)

A především - mám ráda jednoduchost! :)

Pokud máte nějaké konktrétní přání, neváhejte mě kontaktovat :-) Vzhledem k tomu, že u objednávek na přání bylo většinou docela komplikované domlouvání barev, nafotila jsem skoro všechny dostupné barvy, které mám momentálně doma a můžu Vám je je tedy nabídnout:

___________________________________________________________________________________

Všechny mé výrobky jsou vyrobeny v nekuřáckém prostředí.

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty výhradně doporučeně. Pečlivě ho balím a opatřuji bublinkovou fólií – co kdyby s ním na poště zacházeli nevhodně, a odesílám v co nejkratším termínu po obdržení platby na účet. Na přání zákazníka můžu poslat i standardně (to je pak poštovné pouze 20,-- Kč), ale v tomto případě za případnou ztrátu balíčku neručím. V případě zájmu mě prosím kontaktujte vnitřní poštou. Na dobírku zboží nezasílám. Děkuji za pochopení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jankaaaaa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--