Profil uživatele
Jankaje
Prodávající
Jihlava
Registrace: 21.1.2010

Vítám vás,

najít mě teď můžete v zimě v Turnově, kam jsem se odstěhovala z centra Prahy a v létě v maringotce na Sychrově u Mnichova Hradiště, kde společně se mnou můžete fandit projektu zivotvsadu.cz

A co najdete u mě na Fleru?

Těšit se tu můžete pohledem na krasohledy a sponky (časem vložím snad i další šperky).Výrobky, které vznikly tak trochu náhodou a tak trochu z mé posedlosti krásnými papíry.

spona

A pak se můžete potěšit tím, co vznikne u mého šicího stroje, převážně je to šití pro děti a maminky. Uvidíte tu to, co šiji pro své děti a mé kamarádky, věci ozkoušené na našich živých klucích i klidných holčičkách mých kamarádek:-)

kapsa na nošení

Látky z kterých šiji kapsy jsou certifikované pro děti do 3let. Když nekoupíte čínský flees, odrazí se to na ceně. Ale stojí to za to, víte, že váš mimísek nedýchá žádné formaldehydy apod.

Mimo to, že tvořím, také pořádám tvořivé dílny, kde si můžete zkusit vyrobit krasohled nebo sponku. Vždy jde o velmi příjemné setkání. Prezentaci kurzů mám na moc sympatickém projektu Naučmese.

 

Přeji vám, ať vám mé výrobky dělají radost, Janka

 

 

 

Jak jsem se dostala ke krasohledům?

V hlavě jsem to již měla velmi dlouho a v šuplíku skleněnky asi 5 let. Pak přišel můj muž, že by byl rád, kdybych vymyslela něco jako upomínku na festival, který pořádáme pro kamarády a známé. Otřepaná trička jsme dělat nechtěli a tak myšlenka na krasohled znovu ožila.

Bylo to ale náročnější než jsem si myslela a musela jsem nakoupit materiálu na hromadu krasohledů, aby se ten jeden vůbec zaplatil. A tak se mi doma objevila krabice ruliček, hromada sklíček, spoustu krásných papírů...v těch si libuji do teď. Když je mi ouzko, tak večer po uspání dětí listuji v těch krásných vzorech, prohlížím a kochám se a hned je mi líp.

A tak vznikly krásné krasohledy, které nabízím i vám.

Pohledět do krasohledu můžete zde.

a jak ke sponkám?

No náhodou:-) Teď tvořím, moje miminko, sponky do vlasů, které vznikly hlavně pro moji potřebu, neboť se mi nelíbily sponky, které jsem vídala v obchodě. Jednoho dne se ke mně dostal kus plechu, od taťky jsem si půjčila nůžky na plech... Doufám, že se budou líbit i Vám. Asi dva roky jsem je zkoušela. Vždy když jsem si myslela, že je to ono, lepidlo nevydrželo, lak se mi nelíbil... teď jsem spokojená, i bazén přežijí:-)

Přeji pěkné pokochání, Janka

Způsob dopravy
Extendory posílám v obálce českou poštou (obyčejně či doporučeně) podle domluvy. Za obyčejné odeslání nenesu zodpovědnost, přesto mám s poštou zatím jen výborné zkušenosti. Větší balíčky balím pečlivě - hlavně krasohledy - aby nedošlo k poškození. Posílám vše bez zbytečných obalů navíc. Ke sponkám i krasohledům mám celofánové dárkové pytlíčky. Pokud chcete takto darovat dále, napište si o něj. Janka
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
604810
9.3.2017 Nové zástěrky pro malé holčička a kluky...Co bude dnes k večeři?
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.