Domů Profil prodejce Janky6
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Kroměříž, ČR
  • 119 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 63
Aktivita: aktivní
Prodáno: 119
Registrace: 12.11.2014
Město: Kroměříž
Stát: ČR

Janky6

/ Prodávající
Novinky
926877
18.1.2021 Náramky přátelství dělají radost i v tomto ledovém období :-)

Vítám Vás v mém obchůdku na Fléru.

 

Přátelství je cit, který je velice důležitý pro každého z nás. Existuje více druhů přátelství, např. řecký filozof Aristoteles rozeznává tři druhy přátelství: přátelství pro prospěch, z touhy nebo z dobré vůle. Když se nad tímto dělením zamyslíme, tak jen přátelství z dobré vůle vydrží dlouho. Najít opravdové přátele stojí mnoho úsilí, času, energie, trpělivosti a upřímnosti. O přátelství je třeba pečovat, aby se postupem času nevytratilo.

Už jako děti jsme si navzájem jako důkaz našeho přátelství dávali náramky přátelství. Tyto náramky jsme nosili tak dlouho, než se samy roztrhly, prošoupaly. Několik takových náramků mám i já sama doma schovaných.

Po delší době jsem se opět vrátila k drhání náramků přátelství. Ne každý si tyto náramky umí vytvořit sám a tak jsem se rozhodla pro svůj obchůdek tady na Fléru.

Jsem ráda, když mé náramky přátelství udělají radost i jiným lidem. Mým cílem je dobře odvedená práce a spokojený zákazník. Není nic lepšího, než když je zákazník spokojen a může mé výrobky doporučit svým známým a přátelům.

Nakoukněte do mého obchůdku a udělejte si radost. Věřím, že Vám nějaký náramek padne do oka a řeknete si: Páni, ten musí být můj :)

Způsob dopravy
Vybrané zboží zasílám DOPORUČENĚ v bublinkové obálce českou poštou. V jednom balíčku mohu odeslat i více zboží, poštovné započítám jen jedno. Na dobírku nezasílám. Po převzetí zásilky budu ráda za Vaše hodnocení nebo alespoň zprávu, že vše přišlo v pořádku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Janky6

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--