Domů Profil prodejce Járinkax
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Libochovice, ČR
  • 5 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 3
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 7.7.2012
Město: Libochovice
Stát: ČR

Járinkax

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Svým nákupem v mém obchůdku podpoříte soukromý kočičí azyl Lucky v Černivě u Lovosic. Z každého prodaného kousku odesílám na účet útulku 5.- Kč, v případě zboží s kočičí tématikou celou čistou prodejní cenu. Chlupatá čtyřnohá zlatíčka Vám předem děkují za příspěvek. :-)

 

 

Dobrý den, jmenuji se Jarmila a bydlím na Lovosicku. Ručním pracem se věnuji již od dětství. Náušnice jsem měla vždy ráda a  vlastním jich nepřeberné množství.

Když jsem prožívala velmi složité období, nebylo daleko k tomu zkusit jejich výrobu na odpoutání myšlenek a zaměstnání rukou. Tato záliba mi už zůstala.

Mé náušnice - stejně jako nejrůznější výšivky a pletené věci -občas věnuji své dceři a kamarádkám. I tak se někdy stává, že mi pár kousků zůstane                 "v šuplíku". Nikoliv proto, že by se nelíbily, ale protože se typově nehodí k člověku nebo příležitosti.Rozhodla jsem se proto tyto "přebytky" dát dál - třeba udělají někomu radost.

V mé tvorbě nespíš nenajdete velmi složité kreace (a pokud ano, tak jen vyjímečně) - mým názorem je, že v jednoduchosti je krása a méně je někdy více. Každý výrobek je ruční práce a originál, i když se může vyskytnout jeden typ výrobku ve více barvách.

U náušnic je vždy součástí plastová puzeta, a to i když na fotu není zobrazena. Také zapínání, stejně jako naušnicové háčky, není striktně dáno - po dohodě lze vyměnit za jiný typ. Taktéž délku řetízku mohu upravit dle vašeho přání. V případě navlékaných šperků lze upravit délku směrem dolů, při požadavcích na delší návlek mohu šperk vyrobit celý znovu v požadované délce nebo vložit prodlužovací řetízek - respektuji vaši volbu.

Veškeré šperky jsou bižuterie a označení "stříbrná, zlatá, platinová" apod. je pouze označení barvy.

 

 

Nyní nezbývá než popřát  krásný den a příjemné nakupování nebo třeba i jen nakouknutí pro potěchu duše a oka.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno v bublinkových obálkách prostřednictvím České pošty, a to doporučeně na Vámi určenou adresu. Na žádost lze i obyčejně, avšak neručím v tomto případě za doručení. Pro zákazníky z Lovosic a Ústí nad Labem je možné po dohodě domluvit osobní předání. Ceny poštovného jsou platné pro každý jeden prodej. V případě nákupu více zboží se řídí celkovým objemem zásilky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Járinkax

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--