Domů Profil prodejce jarmich
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Ivančie, ČR
  • 1933 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (295) 100%
Nadšenci: 619
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1933
Registrace: 29.6.2010
Město: Ivančie
Stát: ČR
Důležitá informace: Na svém profilu jsem nafotila dostupnost látek, ze kterých Vám můžu vytvářet požadované výrobky. Samozřejmě můžete vybírat i z látek, které jsou již na výrobcích nafocené - vždy ale musím ověřit dostupnost. Děkuji

jarmich

/ Prodávající
Novinky
873951
2.4.2020 Vzhledem k situaci jsem nafotila a vložila typy roušek s kapsičkou na filtr, které lze u mne zakoupit. V ceně každé roušky je i plát perlanu, který použijete jako filtr.

Jsem kreativní a ráda tvořím nové věci. Nejsem vyučená švadlena, k šití jsem se dostala zcela náhodou, a to až díky narození mé dcerky, kdy bylo potřeba hned ušít tohle či tamto a od první chvíle se toto tvoření stalo mou srdeční záležitostí. :-)

Hlavní část mé tvorby se skládá z věciček pro děti - je to hlavně dáno tím, že sama mám malou holčičku a tak spolu rády kombinujeme a vytváříme nové věcičky- takže mám vše odzkoušeno a odsouhlaseno dětskýma očkama :-))

Látky používám pouze kvalitní dovozové (z UK či USA - některé si sama dovážím, takže se s nimi nikde jinde nesetkáte) případně od českého výrobce s atestem kvality na nezávadnost.

Budu moc ráda, pokud se Vám něco zalíbí - pochvala přece jen vždy potěší!

 

 

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jarmich

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--