Profil uživatele
Jarmila M
Jarmila Matyášová | prodávající
Žamberk
Registrace: 13.5.2011

MALOVANÉ OZDOBY a OBRÁZKY

Vítám Vás v mém malovaném koutku. Těší mě se s Vámi podělit o své barevné DROBNOSTI K RADOSTI, tedy

 

MALOVANÉ OZDOBY

Jedná se o drobné dekorace –

        MAGNETKY,

        ZÁVĚSY (oboustranná malba, dírka na zavěšení)

        a další drobnosti (houpací hračky, stojánky, malované a dřevěné šperky, betlémy...).

Vše maluji podle vlastních nápadů a návrhů, takže všechny tvary a náměty jsou originální. Všechny ozdoby vyrábím a maluji ručně.

Většinou zde v nabídce uvádím MAGNETKY, ovšem pokud byste daný motiv chtěli „jinak“ (jako ZÁVĚS například), neváhejte mě kontaktovat, ve většině případů je též k dispozici.

Zároveň, pokud zde nemůžete najít ten „svůj motiv“, prosím kontaktujte mne, nabídka zde zdaleka nezahrnuje kompletní sortiment z mé palety.

     

 

MALOVANÉ OBRÁZKY 

KoněObrazy maluji olejovými nebo akrylovými barvami, na kartonové nebo dřevěné desky. Všechny obrazy mají finální lakovou úpravu, na přání je možné dohodnout i rámování.  

 

Tak ještě jednou vítejte a nakoukněte...

 

 

 

ŠITEJ MAZEL

Nově se na FLER přistěhoval ŠITEJ MAZEL, kam se odsud postupně přestěhují (a časem určitě nastěhují i další) šitá zvířátka a další potvůrky. Dále už budou bydlet ve svém samostatném profilu ŠITEJ MAZEL.

To jenom že obojí, MALOVANÉ OZDOBY i ŠITEJ MAZEL, vznikají společně v jedné hlavě a stejných rukách.

Jarmila M. (hlava i ruce)

 

Způsob dopravy
Českou poštou: drobné dekorace doporučeným dopisem (nebo dle objednávky obyčejným dopisem), menší obrazy doporučeným balíkem, větší obrazy obchodním balíkem. Vždy pečlivě zabalené (ve fólii, v bublince, v kartonu). Fakturu zasílám na požádání (uveďte v objednávce).
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Jarmila Matyášová, IČO 87752263 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/jarmila-m. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
577418
8.12.2016 Velká NOVINKA konečně hotová !!! Na četná přání a dotazy MAGNETICKÁ PANENKA NA OBLÉKÁNÍ. https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím