Domů Profil prodejce Jarvera
  • Prodejce od r. 2012
  • Mariánské Lázně, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 11
Aktivita: -
Registrace: 25.2.2012
Město: Mariánské Lázně
Stát: ČR

Jarvera

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

upřímně mě těší, že Vás mohu přivítat v mém malém obchůdku! Usmívající se

Výtvarno, výtvarné umění je jednou z oblastí, která mě provází již od ranného dětství. Bavilo mě tvořit nejen na papíře něco, co se podobalo předloze nebo mé představě. Od 7 do 16 let jsem navštěvovala výtvarné oddělení při základní umělecké škole. I v dospělosti mě tento koníček neopustil a v různých chvílích nebo etapách života jsem se k němu ráda vracela a stále vracím.

Prostřednictvím různého výtvarného tvoření, především kreslení, unikám z každodenního koloběhu života do jiného, krásného světa "umění". Tvary, barvy a stíny, které vznikají pod mou tužkou, pastelkou či štětcem mi přinášejí pocit radosti, spokojenosti, uvolnění, odreagování a otevírají mi jiné světy.

S oblibou zobrazuji rostliny, květiny, květy. Když mě před několika lety můj manžel začal oslovovat "Kytičko", "Kyti", správně asi odhadl, že by to mohlo být výstižné oslovení. Mám moc ráda květiny... živé, suché, na obrázku, na fotografii... zkrátka všechny. Ráda se jimi obklopuji, starám se o ně, pěstuji je a těším se z jejich dokonalé krásy a noblesy. Líbí se mi květinové vzory, motivy, zkrátka vše, co je "květinové"Usmívající se.

Obrázky kreslím podle živých předloh -  květin, které nacházím především na zahradě naší chalupy nebo v přírodě v jejím okolí.

Ke každému z mých obrázků mám osobní vztah a tak se zatím jen těžko loučím s originályNerozhodný. Proto Vám od většiny z nich nabízím jejich reprodukce a věřím, že i ty Vám udělají radost a najdou  místo třeba ve Vašich domovech. 

Na závěr mi dovolte ještě dva citáty:

"Květiny jsou milostným vyjádřením ducha přírody."    Bettina von Arnim

"Všude kolem kvetou květy pro toho, kdo je chce vidět." 

                                                                      Henri-émile-benoit Matisse

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jarvera

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--