Domů Profil prodejce jas.nadka
Naďa Jašková
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Jablonec n.N., ČR
  • 730 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (308) 100%
Nadšenci: 520
Aktivita: aktivní
Prodáno: 730
Registrace: 21.5.2009
Město: Jablonec n.N.
Stát: ČR

jas.nadka

/ Prodávající

Ahoj, jsem  jedna celkem normální ženská, která se našla v tom, že vytváří zajímavé věci. V uměleckém směru nejsem vystudovaná, ale můj velký koníček je zkusit si co mě zaujme a rozvinout to dál. Políbila mě múza a již od mládí mě těší vidět, že se mé výtvory lidem líbí. A tak nejen předškoláčkům, ale i těm dospělákům nabízím to, co po večerech vyrábím.Již několik let prodávám svá dílka při slavnostech v našem městečku a okolí a lidé se ke mě vracejí.

Začínala jsem malováním obrázků, našla jsem si svůj rukopis, chodím po Jizerkách, fotím a potom maluji. Lidé si nosí i své vlastní fotografie a každý nový námět je pro mně výzvou. V poslední době jsem objevila i jiné techniky a tak nabízím vše, co umím. Na zakázku maluji i velké obrazy,maluji na zeď, někdy utíkám k odpočinkovým, ale přesto pěkným technikám, a mohu se pochlubit i svým autorstvím. Nakoukněte a potěšte se.

                                                                         Naďa

 

Všechny své výrobky tvořím většinou až po objednání, proto vybírejte trochu s předstihem (především na Vánoce), abych mohla všem vyhovět :-)

 

 

     

Bannery vytvořil saturnin
obrázky ke stažení a podmínky užití najdete zde.

Způsob dopravy
Žádané výrobky zasílám Českou poštou jako doporučený balík , popřípadě cenný balík.Potřebujete-li balíček do dřívějšího data, uveďte prosím v objednávce, pošlu jako balík do ruky se zvýšeným poštovným dle tarifů ČP.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od jas.nadka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--