Profil uživatele
jas.nadka
Naďa Jašková | prodávající
Jablonec n.N.
Registrace: 21.5.2009

Ahoj, jsem  jedna celkem normální ženská, která se našla v tom, že vytváří zajímavé věci. V uměleckém směru nejsem vystudovaná, ale můj velký koníček je zkusit si co mě zaujme a rozvinout to dál. Políbila mě múza a již od mládí mě těší vidět, že se mé výtvory lidem líbí. A tak nejen předškoláčkům, ale i těm dospělákům nabízím to, co po večerech vyrábím.Již několik let prodávám svá dílka při slavnostech v našem městečku a okolí a lidé se ke mě vracejí.

Začínala jsem malováním obrázků, našla jsem si svůj rukopis, chodím po Jizerkách, fotím a potom maluji. Lidé si nosí i své vlastní fotografie a každý nový námět je pro mně výzvou. V poslední době jsem objevila i jiné techniky a tak nabízím vše, co umím. Na zakázku maluji i velké obrazy,maluji na zeď, někdy utíkám k odpočinkovým, ale přesto pěkným technikám, a mohu se pochlubit i svým autorstvím. Nakoukněte a potěšte se.

                                                                         Naďa

 

Všechny své výrobky tvořím většinou až po objednání, proto vybírejte trochu s předstihem (především na Vánoce), abych mohla všem vyhovět :-)

 

 

     

Bannery vytvořil saturnin
obrázky ke stažení a podmínky užití najdete zde.

Způsob dopravy
Žádané výrobky zasílám Českou poštou jako doporučený balík , popřípadě cenný balík.Potřebujete-li balíček do dřívějšího data, uveďte prosím v objednávce, pošlu jako balík do ruky se zvýšeným poštovným dle tarifů ČP.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.