Domů Profil prodejce Jassmína
  • Prodejce od r. 2012
  • Praha 9, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 8.10.2012
Město: Praha 9
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Jassmína

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte milí návštěvníci Usmívající se

Mojí největší radostí a zároveň tedy i úkolem, který jsem si zvolila a snad mi zároveň byl dán, je pomáhat ženám i mužům v nalézání vlastní vnitřní krásy, která se manifestuje vnějším vzhledem. Výsledkem takového objevu a pochopení je život v lásce, harmonii a hojnosti. Každá bytost je ve své podstatě krásná a má potenciál i právo žít v lásce. I za tou nejsilnější a nejhustší vrstvou mraků se vždy nachází modrá obloha ozářená hřejivým sluncem.
Na své cestě využívám mnoho prostředků:

Tvoření šperků – při společné tvorbě v bezpečném prostředí prostém odsuzování se uvolňuje láskyplná energie dávající prostor k objevování radosti.

Výklad karet – získávání nadhledu nad situacemi vedoucímu k objevování řešení a získávání vědomí, že vše má své příčiny a následky a sami jsme tvůrci svého života.

Poradna – rozbor situací, nalézání řešení a hojení starých ran nás opět posouvá blíže k prožívání radostí a krás života.

Tanec – prostřednictvím těla se dostáváme blíže samy k sobě a nalézáme svůj potenciál, uvolňujeme se a prociťujeme svou ženskost. Nejedná se o mechanické učení tanečních prvků, důraz je kladen především na prožitek, při tanci se cítíme krásné nebo alespoň krásnější než obvykle.

Líčení – když provádím vizážistické služby, vždy mi jde o to podchytit podstatu ženy v její přirozenosti a tu zvýraznit. Nesnažím se ženu manipulovat do mé představy, jak by měla vypadat, ani takové představy nemám. Naladím se na ni a pomohu jí, aby se cítila krásná, protože jedině tak se bude jevit krásná i okolí. Je možné si objednat vynikajícího fotografa, který má podobné smýšlení a umí vytvořit příjemnou atmosféru eliminující nervozitu. Takové fotografie jsou pak cenným darem pro připomínání nám, jak jsme krásné ve chvíli, kdy nás přepadnou pochybnosti.

 

Miluji tvoření - tvoření šperků, hudby, obrazů, tanečního pohybu...

S Vámi bych se tu chtěla podělit právě o výsledky tvoření z polymerové hmoty (Fimo)

Vítejte

Krásné dny plné slunce

Jana Jassmínová alias Jassmína

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou jako doporučenou zásilku v bublinkové obálce
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jassmína

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--