Domů Profil prodejce JaT
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Mnichovice, ČR
  • 32 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (43) 100%
Nadšenci: 30
Aktivita: aktivní
Prodáno: 32
Registrace: 15.6.2011
Město: Mnichovice
Stát: ČR

JaT

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj všem!

 

Vítejte v našem obchodě. Tvoříme hlavně pro radost. Tedy já a můj přítel, kterého jsem k tomu přivedla. Já jsem měla korálky ráda odmala. Vždy, když jsem nějaké někde našla, tak jsem se jimi prohrabovala, třídila a snažila se z nich něco vytvořit. Ale to jsem jenom navlékala. Postupně objevuji další techniky, moc se mi líbí ketlování, ale to navlékání mi zůstalo jako má nejoblíbenější technika. Nebo drátkování, ale to má zas "v ruce" můj přítel.

Dlouho jsem si na fleru jen prohlížela, různé kategorie, nejvíce ovšem Šperky a žasla, co se dá všechno vymyslet a vytvořit. Něco jsem si i koupila a poslední dobou jsem zakotvila v kategorii Materiál. Mám spoustu věcí z dřívějška i z jiných obchodů a tak jsem si řekla, že to také zkusím, tedy zkusíme :-) a zaregistrovala se zde. Zkusíme, jestli se naše výrobky budou někomu líbit a pokud ano, bude nás to moc těšit!

Z materiálů se mi moc líbí mačkané korálky, ohňovky, vinutky, cloisonne korálky, mušle, minerály a komponenty Swarovski.

Pokud se někomu budou líbit výrobky již prodané, není problém se domluvit, pokud to bude v našich možnostech, na výrobě stejného či podobného šperku. Tím prozatím končím.

Tak ať se vám u nás líbí!

Způsob dopravy
Doporučeně českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od JaT

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--