Prodej v EU pouze na Slovensko, poštovné se odvíjí od hmotnosti a typu zásilky, číslo účtu sdělím.
Profil uživatele
jeanetka
Prodávající
Ostrava-Poruba
Registrace: 16.10.2012
Způsob dopravy
Doprava zajištěna Českou poštou po uhrazení objednávky. Poštovné a balné: Zboží pečlivě balím do obálky nebo krabičky s bublinkovou fólií. Posílám vše doporučeně. Při objednávce více zboží zároveň účtuji poštovné jednou pro celou zásilku. 49 Kč: vše do 50g, co se vejde do nejmenší obálky do 0,5cm tloušťky 59 Kč: vše od 50 - 500g a do hodnoty 1000 Kč 69 Kč: vše nad hodnotu zboží 500 Kč, nebo většího rozměru do 1 kg, 79 Kč: všechny zásilky nad 1 kg 150 Kč: Zásilka na dobírku - ve výjimečných případech pro mé stálé zákazníky Rozměrnější zásilky dle váhy a rozměru posuzuji individuálně.
Obchodní podmínky

Zboží zašlu do dvou pracovních dnů od připsání platby na můj účet. Dále platí obchodní podmínky v souladu s platnými předpisy, zákony a novelami. Pokud se rozhodnete vrátit zboží bez udání důvodu, pak platba za poštovné je na váš vrub. Pokud zašlu zboží vadné, případně neshodné s popisem, pak vracím čásku zaplacenou za zboží i poštovné.

Na výrobky zde vystavené se vztahuje zákonná lhůta pro vrácení zboží bez uvedení důvodu 14 dní s tím, že náklady na zaslání zboží plně hradí kupující. Vracenou částku za vrácené zboží si vyhrazuji snížit o hodnotu, kterou zboží ztratilo jinak než běžným používáním, odpovídajícím charakteru zboží, také o hodnotu obalu a náklady se zabalením spojené.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
241451
4.3.2014 Trošku jsem vylepšila sortiment. Novinky jsou líp nafocené, ale hlavně - jsou i na trošku lepší úrovni.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím