v současnosti průběžně vkládáme nové věci
Profil uživatele
Jedna bedna
Prodávající
Praha 8
Registrace: 11.10.2012

Vítejte ve virtuálním obchůdku Jedna bedna....

...kde najdete neotřelé originální výrobky, vytvořené zaměstnanci našich chráněných dílen - textilní a sklářské.

Kdo jsme....

Jsme nestátní nezisková organizace BONA, o.p.s. Poskytujeme sociální služby v oblastech bydlení a práce pro lidi, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním. Naší snahou je navázat tyto lidi zpět na místní komunitu a pomoci jim vést znovu samostatný a plnohodnotný život.

Naše výrobky...

Tvoříme z textilu a to převážně kabelky, tašky, kapsáře, polštářky, zvířátka, brože, výjiměčně se pustíme i do jiných technik. Také pracujeme s barevným sklem, které buď spékáme a ohýbáme ve speciální peci nebo formujeme pomocí techniky Tiffany. Občas se pustíme i do mozaiky. Vyrábíme šperky, lampičky, svícny, mističky, dekorace do oken či interiéru.

Vězte, že....

Výrobky, které ponesou označení „originál“, jsou vlastním jedinečným nápadem konkrétního člověka, a již se v této podobě nebudou opakovat.

Zároveň nabízíme možnost tvorby „na zakázku“, tedy přesně podle vašich představ tak, aby se vám výrobek hodil do interiéru či k vašemu outfitu. Věci „na zakázku“ zhotovíme do 2-3 týdnů, v závislosti na náročnosti.

Poskytujeme záruční i pozáruční servisUsmívající se

Zakoupením výrobku přispějete na provoz neziskové organizace a dodáte velký kus sebevědomí lidem, kteří pracují v našich dílnách. Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat vnitřní poštou.

Zakoupené výrovky si můžete po domluvě vyzvednout osobně také v naší prodejně Jedna bedna v centru Prahy.

Sklářská dílna .... když je vypucovanáUsmívající se

Naše Sklářská dílna (vypucovaná)

 Textilní dílna .... když není vypucovaná Usmívající se

Textilní dílna 

Ukázka tvorby

 

 <img">

 

Způsob dopravy
OSOBNÍ PŘEVZETÍ: Po vzájemné domluvě je možné osobní převzetí zboží v centru Prahy (P-1). PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY: Zboží zasíláme dle váhy jako doporučený dopis nebo doporučený obchodní balík. Zboží balíme pečlivě, aby se nepoškodilo, většinou do obálky s bublinkovou folií nebo do krabičky, důkladně obalené folií a obestlané papírem.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
731813
27.6.2018 Těšíte se na prázdniny? My ano! Začátek léta si bude užívat i sklářská dílna, která bude prvních 14 dní zavřená. Objednávky ze skla se budou vyřizovat po 17.7. Děkujeme a přejeme krásné dny!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.