Domů Profil prodejce Jedna bedna
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Praha 8, ČR
  • 903 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (93) 100%
Nadšenci: 239
Aktivita: aktivní
Prodáno: 903
Registrace: 11.10.2012
Město: Praha 8
Stát: ČR
Důležitá informace: průběžně vkládáme nové věci

Jedna bedna

/ Prodávající
Novinky
963925
25.8.2021 Přijímáme velké objednávky zboží - třeba do firem nebo pro stálé zákazníky.
Neváhejte se na nás obrátit :)

Vítejte ve virtuálním obchůdku Jedna bedna....

...kde najdete neotřelé originální výrobky, vytvořené zaměstnanci našich chráněných dílen - textilní a sklářské.

Kdo jsme....

Jsme nestátní nezisková organizace BONA, o.p.s. Poskytujeme sociální služby v oblastech bydlení a práce pro lidi, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním. Naší snahou je navázat tyto lidi zpět na místní komunitu a pomoci jim vést znovu samostatný a plnohodnotný život.

Naše výrobky...

Tvoříme z textilu a to převážně kabelky, tašky, kapsáře, polštářky, zvířátka, brože, výjiměčně se pustíme i do jiných technik. Také pracujeme s barevným sklem, které buď spékáme a ohýbáme ve speciální peci nebo formujeme pomocí techniky Tiffany. Občas se pustíme i do mozaiky. Vyrábíme šperky, lampičky, svícny, mističky, dekorace do oken či interiéru.

Vězte, že....

Výrobky, které ponesou označení „originál“, jsou vlastním jedinečným nápadem konkrétního člověka, a již se v této podobě nebudou opakovat.

Zároveň nabízíme možnost tvorby „na zakázku“, tedy přesně podle vašich představ tak, aby se vám výrobek hodil do interiéru či k vašemu outfitu. Věci „na zakázku“ zhotovíme do 2-3 týdnů, v závislosti na náročnosti.

Zakoupením výrobku přispějete na provoz neziskové organizace a dodáte velký kus sebevědomí lidem, kteří pracují v našich dílnách. Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat vnitřní poštou.

Zakoupené výrovky si můžete po domluvě vyzvednout osobně také v naší prodejně Jedna bedna v centru Prahy Žitná 23 nebo v naší dílně U Pazderek 265/22, Praha 8. 

 

 

Sklářská dílna ... 

 

 

 

Textilní dílna ...

 

 

Ukázka tvorby

 

 

 

  

  

   

 <img">

 

Způsob dopravy
OSOBNÍ PŘEVZETÍ: Po vzájemné domluvě je možné osobní převzetí zboží v centru Prahy (P-1). PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY: Zboží zasíláme dle váhy jako doporučený dopis nebo doporučený obchodní balík. Zboží balíme pečlivě, aby se nepoškodilo, většinou do obálky s bublinkovou folií nebo do krabičky, důkladně obalené folií a obestlané papírem.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jedna bedna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--