Domů Profil prodejce Jedna bedna
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Praha 8, ČR
  • 1198 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (114) 100%
Nadšenci: 252
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1198
Registrace: 11.10.2012
Město: Praha 8
Stát: ČR
Důležitá informace: Udělejte radost sobě i svým blízkým . Nákupem u nás podpoříte dobrou věc, lidi a navíc vykouzlíte úsměv obdarovaného :) NOVINKOU JE U NÁS ZASÍLÁNÍ PŘES ZÁSILKOVNU.

Jedna bedna

/ Prodávající
Novinky
1003967
14.4.2022 od 14.4. do 21.4.2022 bude dílna ZAVŘENÁ - Vašim dotazům a objednávkám se budeme věnovat po návratu.

Jako dárek, na ozdobu nebo jen tak pro radost.

Díky výrobkům z naší sklářské dílny bude váš svět zaručeně barevnější.  

... také ...   

Šijeme originální a praktické designovky.

 

Každý výrobek je jedinečný. Společně s nimi k vám pod značkou JEDNA BEDNA putuje i příběh našich zaměstnanců a klientů, lidí se zkušeností s duševním onemocněním.

Naše Značka pochází z organizace BONA, o.p.s., která poskytuje sociální služby v oblastech bydlení a práce pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním. Naší snahou je navázat tyto lidi zpět na místní komunitu a pomoci jim vést znovu samostatný a plnohodnotný život.

Vězte, že....

Výrobky, které ponesou označení „originál“, jsou vlastním jedinečným nápadem konkrétního člověka, a již se v této podobě nebudou opakovat.

Zároveň nabízíme možnost tvorby „na zakázku“, tedy podle vašich představ tak, aby se vám výrobek hodil do interiéru či k vašemu outfitu. Věci „na zakázku“ zhotovíme do 3 týdnů, v závislosti na náročnosti.

 

Zakoupené výrobky si můžete po domluvě vyzvednout osobně také v naší prodejně JEDNA BEDNA v centru Prahy Žitná 23 nebo v naší dílně U Pazderek 265/22, Praha 8. 

 

Sklářská dílna ... 

 

 

 

Textilní dílna ...

 

 

Ukázka tvorby

 

 

 

  

  

   

 <img">

 

Způsob dopravy
OSOBNÍ PŘEVZETÍ: Po vzájemné domluvě je možné osobní převzetí zboží v centru Prahy (P-1). PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ POŠTY: Zboží zasíláme dle váhy jako doporučený dopis nebo doporučený obchodní balík. Zboží balíme pečlivě, aby se nepoškodilo, většinou do obálky s bublinkovou folií nebo do krabičky, důkladně obalené folií a obestlané papírem. PROSTŘEDNICTVÍM ZÁSILKOVNY: Zboží zasíláme dle velikosti. Zboží balíme pečlivě, aby se nepoškodilo, většinou do obálky s bublinkovou folií nebo do krabičky, důkladně obalené folií a obestlané papírem.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jedna bedna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--