Domů Profil prodejce Jessy7
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Rokycany, ČR
  • 359 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (46) 100%
Nadšenci: 268
Aktivita: aktivní
Prodáno: 359
Registrace: 27.11.2010
Město: Rokycany
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí zákazníci, z časových důvodů nyní přijímám pouze objednávky na hotové náramky, které mám skladem dle nabídky. Jakékoliv úpravy Vám momentálně nemohu nabídnout, kromě již smluvených zakázek. Děkuji za pochopení a přeji krásné léto :)

Jessy7

/ Prodávající
Novinky
916655
26.11.2020 Milí zákazníci, nově můžete využít jako dopravu i Zásilkovnu s doručením na pobočku! :-)

Vítejte v mém světě barevných, ručně drhaných náramků přátelství, klíčenek či záložek :)

Jsem maminka jednoho úžasného chlapečka, který se narodil v lednu roku 2020 a králičí slečny, která by mi s výrobou náramků občas moc ráda pomáhala. Tvorbu všech zmíněných výrobků výše beru jako svůj relax, kdy si mohu odpočinout od mateřských povinností, které momentálně naplňují můj život a mohu na chvíli zapomenout na každodenní starosti. Proto se občas může stát, že z důvodu časové tísně Vám, ač velmi nerada, nebudu moci vyhovět. Snad se na mě proto nebudete zlobit, a úplně na mě nezanevřete i do budoucna. Protože věřte, odmítám Vás velmi nerada a pokud to bude jen trochu možné, pokusím se vyhovět, což se mi ve většině případů obvykle vydaří a já moc ráda plním Vaše přání :-) 

Ale teď už něco k mé samotné tvorbě... 

Náramky pletu buďto z bavlnek mouliné a nebo z perlovek puppets - perlovky puppets jsem si oblíbila především díky jejich krásné, výrazné barvě a pak také proto, že náramky jsou pevnější a dá se z nich vykouzlit krásná stahovací smyčka, díky které se náramek snadno sundavá i nandavá :)
V případě náramků pletených z bavlnek mouliné náramky zakončuji copánky po obou stranách.

Vše samozřejmě záleží na domluvě - pokud budete mít nějaké přání, ať už vyrobit náramek, který zde mám vystavený pouze v jiných barvách, nebo změnit jeho zakončení (copánek, stahovací smyčka), také ho samozřejmě mohu udělat v delší či kratší variantě ... stačí si říct, a nějak bychom se určitě domluvili. To samé samozřejmě platí i v případě záložek anebo klíčenek a mohu je zhotovit v jiné barvě, délce či jiný vzor, který v nabídce nemám, případně je vyprodaný :)

 

Ke svému tvoření mám i malou pomocnici - Tedynku :-)

 

image

Můžete také nahlédnout do mého druhého obchůdku, kde nabízím náramky z minerálů. V případě nákupu z obou obchodů platíte samozřejmě jedno poštovné :-)

 

Způsob dopravy
Náramky zasílám v bublinkové obálce prostřednictvím České pošty jako doporučený dopis za 65 Kč. Nově můžete zvolit doporučené psaní - prioritní za příplatek. Psaní doporučené vč. balného - 65,- Psaní doporučené prioritní vč. balného - 72,- Zboží se snažím odeslat co nejdříve po připsání peněz na účet. Nově můžete také využít zásilkovnu na výdejní místo za 78,-
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Jessy7

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--