Domů Profil prodejce Jewelry from BEADS
 • aktivní prodejce od r. 2017
  Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
 • Havířov-Šumbark, ČR
 • 53 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (22) 100%
Nadšenci: 220
Aktivita: aktivní
Prodáno: 53
Registrace: 15.1.2017
Město: Havířov-Šumbark
Stát: ČR
Důležitá informace: Veškeré mé zboží je zcela ZDARMA zabaleno v dárkových krabičkách :-)

Jewelry from BEADS

/ Prodávající
Novinky
1065499
10.7.2023 Jsem česká, mám sedm teček a mám ráda sluníčko. Říkají mi slunéčko sedmitečné, ale také sluníčko, berunka či beruška. Pro mámu jsem Beruška Andulka.Přináším jen radost. Neumřu, neuletím. https://www.fler.cz/zbozi... . Přijďte se na mne podívat.Krásný den :-)

Vítejte v mém obchůdku plném pestrobarevných sklíček, s kterými se dá doslova kouzlit. Doufám, že se vám zde bude líbit a rádi se opět zastavíte.

Vášeň pro barevná sklíčka se mi stala osudnou. Fascinuje mě jejich lesk, třpyt a finální podoba. Věnuji se technice beadweaving a bead embroidery. Přestože je velmi časově náročná, nedám na ni dopustit. Skýtá tolik proměn …

      

                                                 Večernice

                                             Pro Popelku


                                                   Greta

Ráda do kompozic zahrnuji světoznámé české perličky PRECIOSA ORNELA, japonské korálky TOHO, Miyuki Delica a v neposlední řadě má nejoblíbenější křišťálová skla SWAROVSKI pro jejich nezaměnitelný vzhled a lesk. Používám i jiné neméně kvalitní materiály – voskované perly, mačkané korálky, broušené korálky apod.

Má práce je spontánní, bez nákresů. Hlavou se honí jen představy. Vzrůstá touha. Touha zhmotnit to, co vidím při usínání či ve snech. Mnohdy těžce usínám a netrpělivě očekávám ráno. Je to jako magnet. Jsem nesvá, dokud nepřipravím potřebný materiál, nepustím tlumeně rádio a neusednu k práci. Proces proměny začíná. Hluboce se ponořím do svého světa. Nevnímám čas, ba mnohdy ani své blízké, když se mě na něco ptají. Ruce mě samy vedou. Někdy zlehka, jindy řekněme, ne zcela dle mých představ. Pak jde i několikahodinová práce k ledu. S blížící se tmou častokrát končím s pocitem, že jsem ještě nevydala ze sebe vše, co jsem chtěla. Možná si myslíte, že jsem workoholik. Není tomu tak. Tvoření je pro mne relaxačním nábojem. Nemohu opominout nepopsatelný pocit. Pocit, který v sobě zanecháte při dokončení svého díla. Každý kousek, který vytvářím, je mou srdeční záležitostí.

Nejkrásnější na tom všem je, že jsem našla své místo, které mě činí šťastnou. Přestože jsem začala podnikat až po padesátce, musím konstatovat, že nikdy není pozdě jít si za svým snem. Jen to nesmíte vzdát při prvním nezdaru, nenechat se odradit a musíte tu práci milovat. Já jsem měla a mám navíc krásný bonus v podobě mého manžela a dětí, kteří mě podporují na každém mém kroku.

Již několik let spolupracuji s firmami, které vyrábí či prodávají tato kouzelná barevná sklíčka. Stala jsem se ambassadorkou světoznámé firmy, pro kterou vytvářím designy šperků, které jsou prezentovány nejen u nás, ale také v zahraničí. Připravuji rovněž free návody, které jsou u firem zveřejněny a podle kterých si nejen děvčata ušijí vlastní šperk.

                                        Pomněnková něha

                                          Glass beach


                                      Náhrdelníky Perla

Na závěr něco málo z hmyzí říše :o).

                                          Vážka Vivienne

                                 


                                             Včelka Julča


                                         Beruška Andulka

                                        Chameleon Fanouš

 

Každý výrobek pečlivě balím a odesílám v dárkových krabičkách, které jsou ZDARMA Pusa.

Je pro mne důležité, aby šperk byl precizně zpracován. Spokojení zákazníci jsou pro mě největší odměnou, jejich slova mě nabíjí novou energií a motivují k další práci.

Máte-li rádi originalitu, pak jste zde správně. Je jen na Vás, který styl si vyberete, zda jednoduchý, sofistikovaný, romantický či noblesní.

                                                           Karla Srdce

                                                                                  

Na závěr malé doporučení týkající se péče o šperky, aby Vám dlouho a dobře sloužily.

 • zacházejte s nimi šetrně, se stejnou láskou a péčí, s jakou byly vytvořeny
 • bižuterii navlékejte jako poslední a sundávejte jako první
 • ukládejte je na suchém místě, odděleně v zipových sáčcích
 • sundejte je před sprchováním, mytím nádobí, plaváním, jednoduše řečeno všude tam, kde šperk přichází do styku s vodou
 • odložte je před spaním, při sportování, násilím je nepřehýbejte, nenatahujte - zabráníte mechanickému či povrchovému poškození (roztržení, natažení, pokřivení)
 • k čištění šperků použijte jemnou tkaninu (např. flanel), tekuté roztoky nebo krémy určené pro čištění

 

 

 

Uložit

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně českou poštou v bublinkové obálce. Po domluvě možný osobní odběr v Havířově. Pokud hodnota zboží přesáhne 1400,- Kč, cena poštovného se navýší o odpovídající částku z důvodu pojištění zásilky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Jewelry from BEADS

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--