Profil uživatele
Jindra Zieglerová
Prodávající
Plzeň
Registrace: 13.5.2010

Ahoj všem,

smazala jsem utrápený slinty, časem dodám pozitivní slinty :) Ale do září to asi nebude! Prosím držte mi palečky, abych zdárně dokončila, co jsem započala.

Zatím jen pár slov. Šiji již 20 let (teprve včera jsem zjistila, že už je to tak strašně dlouho a vzaly mě z toho mrákoty). Nejraději právě polštářky. Proč právě je? Možná proto, že když člověk usíná, mají se mu zdát hezké sny :) (proto chrápu ze třema, pak ještě s medvědem a tuleněm a ... no, než to ráno všechno seberu, tak se u toho docela zapotim).

Šiji na přání rodiny, přátel. Nejraději mám, když myšlenka dá věci do pohybu a přání se mohu měnit ve skutečnost. Je to jako kouzlo, které získává na síle, když vidíte nebo slyšíte, že jste někomu udělal radost.

No nic, pokud se Vám obchůdek líbí, neváhejte polštářkům, které se Vám líbí, dát srdíčko. Potěší je to, a navíc mi to přijdou říct a přinesou tak radost i mě. Všem za ně i za sebe moc děkuji.

Samozřejmě, pokud by se Vám některý líbil až tak, že byste si ho chtěli pořídit, také mě to potěší.

Mějte se krásně

Jindra a polštářci :)

 PS: Pokud byste rádi realizovali svůj námět, není problém. K ceně polštářku je pak třeba připočíst 200,- Kč (nákres a tisk obrázku, výřez šablon).

Způsob dopravy
Doporučeně poštou nebo dle domluvy. V případě zaslání zboží na dobírku je cena poštovného a balného 100,- Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
378047
12.4.2015 Nádherné i v české verzi, doporučuju :) https://www.youtube.com/w..., full soundtrack: https://www.youtube.com/w...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.