Profil uživatele
Jindřich Fialka
Prodávající
Praha
Registrace: 20.6.2009

 

"Rád tvořím. Fascinuje mě, že něco není, pak si s tím dám trochu práce, a najednou to je."

 

Přesně z výše uvedeného důvodu jsem se dostal ke                           šperkaření, úpravám nábytku a restaurování. Svůj úžas nad vznikem hezkých věcí jakoby z ničeho jsem si uvědomil na gymnáziu a postupně jsem svůj volný čas přesunul od sportu k tvorbě. Výraznou měrou přispělo, že pomáhám v atelieru malíře, sochaře a výtvarníka Jana Brabence. Tam jsem taky začal pracovat s kůží. Zhruba od té doby můžete potkávat autorské kožené šperky se stříbrnou signaturou "JF" v galeriích po republice i v Rakousku a ve Švýcarsku.


Šperky

Všechny mé šperky jsou z kůže, od začátku až do konce dělané rukama a s radostí. Technika výroby stejně jako grafické motivy jsou autorské. V současnosti vyrábím čtyři druhy náušnic (puzetkové, klapkové, klipsy a klasické háčky), přívěsky, náhrdelníky, brože, spony do vlasů, náramky a šperkové sady, které obsahují libovolnu kombinaci předešlého. Používám kvalitní kovodíly z Jablonce nad Nisou a na spony francouzské zapínání. Všechny šperky jsou barevně stálé (díky poslední vrstvě laku), poctivě lepené (epoxidovým lepidlem), příjemně lehké a hlavně originální. 

 Restaurování

K restaurování nábytku jsem se dostal při zařizování bytu. Odjakživa se mi líbil starý nábytek, ze kterého dýchá historie, tak jsem se porozhlédl, a našel si pár hezkých kousků do výbavy. Protože je ale nábytek po renovaci poměrně drahý, rozhodl jsem se pro renovaci vlastními silami. Za pomoci několika publikací, internetu, rad od zkušenějších a selského rozumu jsem dal dohromady třeba stůl, na kterém teď vznikají mé šperky. Od té doby jsem začal nabízet zakázkové retaurování.

 

 


ReeflexDesign

ReeflexDesign jsou zbrusu nové reecykláty z mého atelieru. Reflexní vlastnosti
materiálu (odpadu z továrny na dopravní značky) opravdu nelze přehlédnout :-)

Profil ReeflexDesign

 Inauris Earrings

Spolu s kamarády jsme založili tvůrčí tým Inauris earrings, který teď zastupuje většinu puzetkových náušnic.

Profil Inauris Earrings

 Komunikace

Všechno je možné domluvit.  Rád Vám vyhovím, ať už půjde o zkrácení/prdloužení řetízku, dodělání náušnic k přívěsku nebo naopak, o výrobu šperků na zakázku nebo třeba vepsání věnování na zadní stranu. Prostřednictvím vnitřní pošty nebo mailu mě můžete kontaktovat i kvůli restaurování nebo úpravě nábytku.

 

Hezký den 

 

 

Způsob dopravy
Českou poštou v dárkové krabičce a bublinkové obálce. Pokud zároveň objednáte náušnice Inauris nebo šperky ReeflexDesign, platíte jen jedno poštovné.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
47304
9.12.2011 Vytvořil jsem recyklační značku ReeflexDesign! www.fler.cz/reeflexdesign...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím